Lew dołącza do karawany Renault Trucks

16 lipca 2015, 14:28

Ciągnik Renault T520 z kabiną MaxiSpace dołączył do karawany „Naturalnie Renault Trucks”. Jego kabina, przeznaczona do dalekobieżnego transportu, dla jednego kierowcy jest wyposażona po królewsku. Stąd też i kolejny czwarty „patron” naszej karawany lew – król zwierząt.

W kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami. Wymiary schowka oraz wyprowadzone we wnętrzu gniazdko elektryczne sprawiają, że kierowca łatwo może doposażyć pojazd w kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy. Do tylnej ściany kabiny przymocowany jest stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku. Po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go do położenia transportowego. Rozsuwany blat stołu skrywa etui na zastawę stołową dla dwóch osób. Dodatkowo pod fotelem kierowcy, na bocznej ścianie znajduje się wysuwana szuflada z funkcjonalnymi przegródkami do przewozu kubków i szklanek.

Lew dołącza właśnie do karawany i pojawi się już w czwartek 16.07 w szczecińskim serwisie Serwisy Józef Skrzypa. Następnie cała czwórka uda się na największe parkingi w Polsce. Karawanę można spotkać od poniedziałku 20 lipca do piątku 24 lipca na parkingu NEVADA  (przy trasie DK 92, w okolicy węzła autostradowego A2: Torzym).  A w kolejnym tygodniu, od 27 do 31 lipca, karawana znajdzie się w Porcie 2000. Będzie czekała na wszystkich fanów i kierowców ciężarówek od 8:00 do 20:00.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!