Inter Cars wiarygodnym kontrahentem

20 lipca 2015, 13:05

Firma Inter Cars SA po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest on nadawany przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej stabilności wystawianej według D&B Poland.

Na rynku coraz większą wartość zyskują kontrahenci, których dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu płynności. Do grona takich firm zalicza się Inter Cars SA. Jak zapewnia wywiadownia gospodarcza, która przyznaje certyfikat, wyróżnione nim firmy są rentowne oraz posiadają płynność finansową. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.
     

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!