Renault Trucks najlepszym dostawcą Fraikin Group

, 6 sierpnia 2015, 10:00

Renault Trucks zostało ogłoszone Najlepszym Dostawcą Roku 2015 przez Fraikin Group, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych.

Renault Trucks FraikinWerdykt poprzedziła szczegółowa ankieta, przeprowadzona wśród 50 pracowników firmy, która pokazała przewagę Renault Trucks nad 23 innymi dostawcami podwozi i wyposażenia, jeżeli chodzi o relacje z klientami i wypełnianie swoich zobowiązań.

Zwycięzcę wyłoniono w oparciu o szereg kryteriów: zdolność do udzielania wsparcia Fraikin Group zarówno przed, jak i po sprzedaży, elastyczność w spełnianiu potrzeb handlowych i technicznych, dotrzymywanie zobowiązań w kwestii terminów dostaw i zgodności produktów, a także zdolność do oferowania nowatorskich rozwiązań, które odpowiadają potrzebom rynku i klientów. Na tle 23 innych dostawców podwozi samochodowych i wyposażenia z całego świata, to właśnie Renault Trucks okazało się najlepsze pod względem, jakości relacji z klientami i dokonań wszystkich pozostałych obszarach.

– „Chcieliśmy docenić wysoką motywację pracowników Renault Trucks, a także doskonałe wsparcie, jakiego ta marka nam udziela. Mam na myśli zwłaszcza przeszkolenie nas w zakresie technologii EURO VI, dzięki czemu mogliśmy udoskonalić nasz proces przekazywania pojazdów klientom i zapewnić skuteczną obsługę techniczną. Dlatego właśnie postanowiliśmy wyróżnić Renault Trucks tytułem Najlepszego Dostawcy Roku 2015.” – wyjaśnia Arnaud Perard, dyrektor ds. zakupów w Fraikin Group.

Proces wyłaniania najlepszego dostawcy w Fraikin Group polegał na przeprowadzeniu ankiety wśród około 50 pracowników firmy. Respondenci oceniali każdą markę w oparciu o szereg kryteriów, które następnie zostały uzupełnione wynikami analizy ilościowej. Ankieta i ceremonia wręczenia nagrody, która odbyła podczas dorocznej konwencji firmy, stała się dla Fraikin Group narzędziem do doskonalenia sprawności dostawców i własnych metod analitycznych.

Pojazdy Renault Trucks stanowią 10% całej floty Fraikin Group. Grupa dysponuje 4900 pojazdów tej marki, w 14 krajach Europy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!