Jubileuszowa edycja MAN Lion’s Coach

7 sierpnia 2015, 16:16

Z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia, MAN Truck & Bus wprowadza specjalną edycję autokaru MAN Lion’s Coach „100 Years Edition”. Pojazd w limitowanej serii 100 sztuk jest już dostępny.

Limitowana edycja „100 Years Edition“ będzie dostępna na terenie całej Europy. MAN Lion’s Coach EfficientLine jest wyposażony w silnik D26 o mocy 440 KM i skrzynię biegów MAN TipMatic. Wyposażono go w sterowany GPSem tempomat EfficientCruise oraz zawarte w pakiecie systemy wspomagania kierowcy EBA i LDW. Dodatkowym atutem zwiększającym wartość jubileuszowej edycji jest także specjalnie zaprojektowany materiał z motywem lwa MAN oraz metaliczny lakier w kolorze Texas-grey.

Jubileuszowy autobus MAN Lion´s Coach „100 Years Edition“ zostanie zaprezentowany publiczności na październikowych targach autobusowych Busworld 2015. Pojazd w edycji specjalnej może być konfigurowany przy uwzględnieniu indywidualnego wyposażenia podstawowego i wybranego wyposażenia specjalnego i będzie oferowany klientom do 31 grudnia 2015 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!