Targi motoryzacyjne zawsze na tak

17 sierpnia 2015, 23:23

W biznesie panuje wiele zasad, jedna z nich mówi: jeżeli nie idziesz do przodu to się cofasz. Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączone z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE, które odbędą się w dniach od 10 do 12 września 2015 roku w Targach Kielce to alternatywa dla specjalistów z branży motoryzacyjnej chcących iść do przodu.

targi-kielceŚwiat pędzi, dynamicznie się rozwija, w wielu dziedzinach życia postęp to kwestia nie roku czy dwóch lat a kilku miesięcy, czy tygodni. Prosty przykład to zakup najnowszego modelu telewizora. Już dzień po przywiezieniu go do domu może okazać się, że na rynku pojawiło się coś nowszego i bardziej nowatorskiego. Również w branży motoryzacyjnej niezbędne jest śledzenie wszelkich nowinek i aktualności. A to właśnie Targi stwarzają ku temu najlepsze okazje.

Podczas Targów APAE oraz RTE zorganizowanych w kieleckim centrum wystawienniczym producenci i dystrybutorzy zaprezentują wszystko co związane jest z przemysłem motoryzacyjnym. Zwiedzający zapoznają się zatem z szeroką gamą silników, elementów karoserii oraz innych części samochodowych. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek, przyczep, wszelkich innych pojazdów, a także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę.

55c99f4ec8521APAE_logo55c99f4ee2dc1rte_logo

Należy pamiętać, że Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem części samochodowych. To tutaj znaleźć można wybitnych specjalistów i klimat od kilkudziesięciu lat sprzyjający branży. Imprezy o tej tematyce nie mogło zabraknąć w Targach Kielce.

Zapraszamy od 10 do 12 września 2015 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!