Aplikacja mobilna i katalog online Fomar Friction

24 sierpnia 2015, 23:10

W ofercie Fomar Friction znajdują się klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe dla pojazdów różnego typu, także dla samochodów ciężarowych. Wyszukiwanie odpowiednich części ułatwiają katalogi online, a także aplikacja mobilna.

Proste i szybkie wyszukiwanie części Fomar Friction

Od niedawna, osoby zainteresowane zakupem części Fomar Friction mogą w tym celu skorzystać z nowej aplikacji mobilnej. Zgromadzona w niej baza danych zawiera katalogi klocków hamulcowych, tarcz i okładzin hamulcowych. Użytkownik może w łatwy sposób odnaleźć zarówno części przeznaczone dla samochodów osobowych jak i samochodów ciężarowych. Dzięki rozbudowanemu interfejsowi wyszukiwania, możliwe jest podanie wielu różnych parametrów, pozwalających dokładnie określić poszukiwaną część.

Aplikacja Fomar Friction

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store. Aby przejść do sklepu, zeskanuj zamieszczony poniżej QR kod.

qr_cod_MAC_aplikacjaqr_cod_PC_aplikacja

Osoby, które wolą szukać części za pomocą komputera mogą skorzystać z katalogów online. Na stronie internetowej Fomar znajdują się aż trzy katalogi: klocków i szczęk hamulcowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych, a także tarcz hamulcowych dla pojazdów ciężarowych.

W każdym katalogu został zawarty spis marek oraz modeli pojazdów wraz z rokiem produkcji, numerem części Fomar Friction, a także –  w przypadku katalogów do pojazdów użytkowych – średnicy bębna a także rodzaju i ilości nitów. Wyszukiwarki zawierają również listy zamienników i rysunki.

Artykuł sponsorowany Fomar Friction