Konkurs FOMAR Friction. Wygraj tablet!

24 sierpnia 2015, 23:59

Tablet Lenovo TAB 2 A7-10, ufundowany przez firmę FOMAR Friction jest nagrodą w naszym konkursie. Aby mieć szansę na jego zdobycie trzeba wykazać się kreatywnością, a także znajomością aplikacji mobilnej FOMAR.

TabletFOMAR Friction jest producentem klocków oraz tarcz hamulcowych dla pojazdów różnego typu, także dla samochodów ciężarowych. Zapoznać się z ofertą firmy można między innymi dzięki aplikacji mobilnej (więcej). Teraz jej użytkownicy mają szansę na zdobycie nagrody w naszym konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto na portalu społecznościowym Facebook i „lubić” FanPage naszego portalu: www.facebook.com/TruckFocus

Fomar TabletZasady są proste. Napisz w jaki sposób korzystasz z aplikacji Fomar Friction, lub zrób zdjęcie, na którym pokażesz jak korzystasz z aplikacji Fomar Friction. Następnie wstaw zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcie wybierze nasze redakcyjne jury. Autor zwycięskiej fotografii otrzyma tablet Lenovo TAB 2 A7-10, ufundowany przez firmę FOMAR Friction. Konkurs trwa od 25 sierpnia do 4 września 2015 r.

Jeśli jeszcze nie używasz aplikacji Fomar Friction, pobierz ją za pomocą swojego telefonu lub tabletu. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store. Aby przejść do sklepu, zeskanuj zamieszczony poniżej QR kod.

qr_cod_MAC_aplikacjaqr_cod_PC_aplikacja

Kliknij, by wziąć udział w konkursie

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!