Motoryzacyjne targi dla fachowców: Targi APAE i RTE już od 10 września

24 sierpnia 2015, 19:32

Naprawiasz, remontujesz, malujesz samochody? A może prowadzisz warsztat wulkanizacyjny? Właśnie dla Ciebie po raz pierwszy w Polsce Targi Kielce organizują Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączone z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE.

Swój przyjazd na targi potwierdziło już blisko 80 wystawców. Zaprezentują oni wszystko co związane jest z branżą motoryzacyjną. Na zwiedzających czeka szeroka gama silników, elementów karoserii, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, na środkach do pielęgnacji pojazdów kończąc. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę, stąd opony i wszystko co z nimi związane. Zainteresowani nowościami z zakresu wulkanizacji znajdą również felgi, materiały do naprawy kół, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, itd.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Kielce podczas targów APAE i RTE? Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem części samochodowych. To tutaj znaleźć można wysoko wyspecjalizowanych specjalistów i klimat od kilkudziesięciu lat sprzyjający branży. A dzięki doskonałej kondycji tej gałęzi gospodarki świetnie ma się również branża związana z produkcją i sprzedażą opon.

– Jeżeli chodzi o ilość posiadanych samochodów, już dawno dogoniliśmy Europę – mówi Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń. Niestety, Polacy w większości jeżdżą autami starymi, ponad dziesięcioletnimi. Kupujemy dużo pojazdów i potrzebujemy do nich części, jednocześni dużo części produkujemy. Zatem zorganizowanie dużej, branżowej, międzynarodowej imprezy poświęconej częściom samochodowym doskonale wpisuje się w dynamikę rozwoju tej gałęzi przemysłu. Liczymy, że obecność zagranicznych firm w Kielcach pozwoli im dostrzec potencjał w polskim rynku.

Targi Kielce jako jeden z liderów rynku targowego w Europie Południowo-Wschodniej podążają za tym, co dzieje się w każdej gałęzi gospodarki dlatego też  wystawy biznesowej skupiającej przedstawicieli branży motoryzacyjnej nie mogło zabraknąć w Targach Kielce. Zapraszamy w dniach od 10 do 12 września 2015 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!