Motoryzacyjna uczta dla specjalistów – Targi APAE i RTE od 10 do 12 września w Targach Kielce

28 sierpnia 2015, 13:47

Od wejścia Polski do Unii niemal podwoiliśmy zasoby naszych garaży. Niestety statystyki są nieubłagane. Polacy zdecydowanie wybierają auta używane, w latach 2004 – 2013 sprowadziliśmy do kraju niemal 8 mln samochodów „ z drugiej ręki”. Ponad połowa tych pojazdów ma 4-8 lat.

I chociaż handlarze dwoją się i troją w swoich zapewnieniach o bezawaryjność, doskonałym stanie oraz minimalnym przebiegu, prawda bywa czasami druzgocąca. Samochody, którymi jeżdżą Polacy dosyć często się psują. Ponadto świadomość polskich kierowców rośnie. Bezpieczne drogi to sprawne samochody jeżdżące na dobrych oponach. Jesteśmy zatem doskonałymi konsumentami w branży motoryzacyjnej. Dlatego właśnie Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem części samochodowych i opon. Dlatego również warto odwiedzić we wrześniu Targi Kielce.

tkaa

Wystawy APAE i RTE niosą ze sobą realną szansę wypromowania ciekawych produktów, a także jest okazją do konsultacji z najlepszymi specjalistami. Każdy, kto choć trochę interesuje się motoryzacją lub planuje zaistnieć w tej branży po prostu musi tu być! Na Targi swój przyjazd potwierdziło już blisko 80 wystawców, a lista ta wciąż się zmienia Zwiedzający zapoznają się zatem z szeroką gamą silników, elementów karoserii, chłodnic, klimatyzatorów, akumulatorów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, alarmów, lakierów czy szyb samochodowych.

Wśród ofert nie zabraknie także tych związanych z czyszczeniem i pielęgnacją pojazdów, designem, bezpieczeństwem czy tuningiem. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek i przyczep. Nie zabraknie również opon do wszelkich rodzajów maszyn, a w tym do prac ziemnych, budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. Wśród propozycji wystawców pojawią się także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych , sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę.

55c99f4ee2dc1rte_logo55c99f4ec8521APAE_logo

Na zwiedzających czeka także wiele innych atrakcji. Bardzo ciekawe konkursy dla mechaników i pracowników zakładów wulkanizatorskich z wartościowymi nagrodami, forum oponiarskie, „żywy warsztat”. Zapraszamy od 10 do 12 września 2015 roku do Targów Kielce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!