DC Safelog zabezpieczy ładunek

14 września 2015, 15:53

Dział Telematyki DRABPOL wprowadził do oferty urządzenie DC Safelog , zabezpieczające ładunek znajdujący się w przyczepach, naczepach kurtynowych oraz kontenerach.

DC Safelog, produkowany przez szwedzką firmę DataChassi to mobilny alarm dla ochrony i monitorowania dużych przestrzeni (przyczepy, naczepy, kontenery).

Alarm montowany jest za pomocą silnych magnesów na suficie monitorowanej przestrzeni. Taki montaż pozwala na łatwe przekładki i wykorzystywanie tego samego urządzenia w różnych miejscach. DC Safelog stale sprawdza przestrzeń ładunkową w promieniu od 0,50 do 10 metrów. W przypadku wykrycia niedozwolonych ruchów na monitorowanej przestrzeni urządzenie wysyła wysoki sygnał alarmowy i informacje zarówno do portalu DC Service Portal, na telefon komórkowy , jak i do domyślnych odbiorców.

Dzięki funkcji śledzenia GPS, DC Safelog umożliwia błyskawiczne namierzenie pojazdu i reakcję zarówno ze strony kierowcy (który słyszy alarm w kabinie oraz może dodatkowo być obudzony jasnym światłem), jak i osoby zarządzającej flotą.

Dla zabezpieczenia pracy , DC Safelog, został wyposażony w wytrzymałe baterie, które podtrzymują działanie do pięciu dni w przypadku braku zasilania z pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!