Diesel Technic przedstawia katalog części do Mercedesa Atego/Econic

, 6 października 2015, 13:59

Wraz z publikacją nowego katalogu, firma Diesel Technic poinformowała o rozszerzeniu swojej oferty części do pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz Atego i Econic. Katalog zawiera listę 1700 części (ponad 3300 referencji) wraz opisami.

DTSpecjalne zestawy naprawcze, w skład których wchodzą wszystkie części niezbędne do naprawy (w ramach jednego numeru referencji) oznaczono symbolem „S”.

Oprócz podstawowych informacji, nowy katalog zawiera przejrzyste tabele, pozwalające na szybką i prostą identyfikację części zamiennych DT. Poza tym, dzięki obecności kodów QR, można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat danej części w internecie.

DT kat

Nowy katalog dostępny jest w wersji tradycyjnej oraz cyfrowej. Wersję drukowaną można zamówić, wypełniając formularz na stronie: http://cat.dt-spareparts.com. Jest dostępny także u partnerów dystrybucyjnych firmy Diesel Technic. Wersja cyfrowa jest dostępna na stronie: http://dcat.dt-spareparts.com. Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą skorzystać z mobilnej wersji katalogu (http://m.dt-spareparts.com). Z wszystkimi produktami firmy można zapoznać się także za pośrednictwem Tec Doc i innych katalogów elektronicznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!