Bridgestone wprowadza nowy bieżnik

9 października 2015, 14:58

Na rynek wchodzi nowy bieżnik Bandag U-AP 001 przeznaczony do opon wszystkich osi w pojazdach eksploatowanych w mieście.

Staje się on nie tylko nowym wzorcem w bieżnikowaniu opon do samochodów użytkowanych w warunkach miejskich, ale także propozycją dla operatorów parków pojazdów starających się obniżać koszt każdego pokonanego kilometra. Bieżnik Bandag U-AP 001 zaprojektowany został z myślą o autobusach miejskich i pojazdach komunalnych, wyróżnia się trwałością, nadaje się do całorocznej eksploatacji (oznaczenie M+S) oraz jest wyjątkowo odporny na nierównomierne zużycie. Dzięki tym cechom operatorzy flot mogą maksymalnie wykorzystać posiadane zestawy opon podczas jazdy po ulicach miast.

Nowy bieżnik Bandag U-AP został zaprojektowany tak, by sprostać takim wyzwaniom, jak zróżnicowana nawierzchnia, ciasne zakręty, nieprzewidywalne obciążenie oraz ciągłe zatrzymywanie się i ruszanie. Jednocześnie oferuje on komfort i bezpieczeństwo, a przede wszystkim długie przebiegi. Bandag U-AP 001 jest trwalszy nawet o 25 proc., co przekłada się na znaczne oszczędności na wymianie i eksploatacji ogumienia.

BandagOprócz trwałości atutem bieżnika Bandag U-AP 001 jest także jego charakterystyka. Dzięki zastosowaniu bieżnika wysokiej klasy i zaawansowanej technologii Dual Sipe firmy Bridgestone, opony bieżnikowane najnowocześniejszą metodą oferują optymalne właściwości jezdne na każdej nawierzchni i przy każdej pogodzie, z jaką mogą się spotkać kierowcy w mieście. Dotyczy to także znakomitej przyczepności na mokrej i zaśnieżonej drodze, co potwierdzono oznaczeniem M+S. Nowy wzór ogranicza także ryzyko zakleszczania się w rowkach bieżnika drobnych kamieni, co zmniejsza tempo zużywania się opony i wydłuża jej żywotność.

Bieżnikowane opony Badag U-AP 001 wpisują się w program Total Tyre Life, stworzony, by pomóc właścicielom flot pojazdów w maksymalizacji rentowności inwestycji w ogumienie premium i obniżeniu całkowitego kosztu przypadającego na każdy kilometr. Program Total Tyre Life zakłada połączenie solidnych karkasów z bieżnikiem wysokiej klasy w celu uzyskania ogumienia najwyższej jakości, na którym użytkownik zajedzie dalej – dosłownie i w przenośni. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bridgestone.pl.

Nowy bieżnik Bandag U-AP 001 pasuje do opon Bridgestone U-AP 001, ale można go także wykorzystać do regeneracji innych markowych karkasów w rozmiarach: 245/70R19,5; 265/70R19,5; 305/70R19,5; 11R22,5, 12R22,5; 295/80R22,5; 275/70R22,5 oraz 305/70R22,5.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!