Powrót Wielkiego Rajdu i nowa Promocja Tygodnia w Autos

12 października 2015, 14:14

W sieci Autos wystartowała kolejna – druga edycja znanego klientom z zeszłego roku Wielkiego Rajdu Gokartowego. W ramach cyklicznej akcji Promocja Tygodnia można z kolei kupić kilka produktów w obniżonych cenach.

Rajd AutosKonkurs Wielki Rajd Gokartowy rozpoczął się 1 października 2015 i potrwa do końca tego roku. W tej edycji premiowane są zakupy dziewięciu marek części zamiennych dostępnych w sieci Autos. Żeby wziąć udział w konkursie i mieć szanse powalczyć o nagrody na torze wyścigowym wystarczy zgłosić swój udział na stronie internetowej www.wielkirajd.autos.com.pl i w ciągu trzech miesięcy trwania akcji dokonać zakupu premiowanych marek na kwotę minimum 10 tysięcy złotych netto i tym samym zdobyć jeden z pięciu najwyższych obrotów w swoim oddziale Autos. To daje gwarancję spotkania na torze i wystartowania w wyścigu po nagrody.

Spotkania na torach gokartowych są zaplanowane na przełom lutego i marca przyszłego roku. Tym razem będzie to 6 krytych torów w Szczecinie, Elblągu, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Krakowie. To właśnie tam klienci będą mieli okazją zaprezentować swoje możliwość za kierownicą gokartów powalczyć o nagrody, którymi w tej edycji będą skutery i rowery crossowe. Poza nagrodami na uczestników czekają też inne niespodzianki. Regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem www.wielkirajd.autos.com.pl.

W ramach akcji Promocja Tygodnia, w sieci Autos tym razem można kupić taniej kamizelki ostrzegawcze oraz olej silnikowy Fuchs. Promocja potrwa od 12 do 24 października 2015 r. Szczegóły na załączonych grafikach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!