Würth uruchomił nową wersję e-sklepu

, 10 listopada 2015, 12:46

Firma Würth uruchomiła nową, udoskonaloną wersję platformy handlowej. Najnowsza wersja witryny działa od 5 października 2015 roku. Sklep internetowy Würth jest prosty w obsłudze, a jego klienci mają dostęp do cen i informacji na temat aktualnych produktów oraz historii dotychczasowych transakcji.


Würth jest dostawcą ponad 100 tysięcy produktów, systemów i rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, metalowego, drzewnego, budowlanego. Nowa platforma handlowa Würth została wzbogacona o wiele dodatkowych opcji. Do możliwości oferowanych przez nową stronę należą m.in. integracja skanera ORSYscan, za pomocą którego można przeprowadzić inwentaryzację, możliwość generowania katalogów z Barcodami do jeszcze łatwiejszej pracy ze skanerem, śledzenie przesyłek Track&Trace, czy też opcja zamawiania produktów z własnymi numerami artykułów.

Sklep Würth Online pozwala na szybką rejestrację, która daje możliwość skorzystania ze wszystkich opcji i narzędzi przygotowanych na nowej platformie handlowej. Po zalogowaniu, klienci Würth otrzymają bezpośredni dostęp do cen produktów oraz informacje o ich dostępności w sklepie. Nowością na stronie internetowej jest wprowadzenie możliwości szukania zaawansowanego, które ma umożliwić odnalezienie danego produktu na podstawie różnych kombinacji kryteriów wyszukiwania. Sklep Würth Online zawiera także informacje dodatkowe, takie jak: aprobaty techniczne, zezwolenia, karty charakterystyki oraz instrukcje obsługi.

W przypadku systematycznego korzystania ze strony internetowej, klienci będą mieli także możliwość tworzenia wzorów składanych zamówień. Ponadto, dużym ułatwieniem jest konto z możliwościami administratora, dzięki czemu klienci mogą przydzielić budżet dla pracowników działu zakupów, aby mogli oni zamawiać produkty do określonej wartości cenowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!