Rusztowanie do odśnieżania aut ciężarowych

, 19 listopada 2015, 9:50

Oczyszczanie plandek i naczep samochodowych z nadmiaru śniegu czy lodu można wykonać w bezpieczny sposób jedynie przy użyciu odpowiednich konstrukcji umożliwiających pracę na wysokości. Przeznaczone specjalnie do tych czynności rusztowania oferuje firma KRAUSE.

Rusztowanie KRAUSE

Firma KRAUSE oferuje właścicielom centrów naprawczych, warsztatów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów rusztowania, które stanowić mogą stacjonarne lub mobilne stanowiska pracy zarówno do odśnieżania samochodów ciężarowych, jak i ich całorocznej obsługi.

Zalegające na plandekach warstwy śniegu i lodu nie tylko są podstawą do ukarania kierowcy mandatem, ale przede wszystkim stanowią poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Rusztowania do odśnieżania samochodów o dużych gabarytach będą przydatne na stacjach obsługi pojazdów, stacjach benzynowych, w centrach naprawczych firm logistycznych i transportowych oraz w warsztatach obsługujących samochody ciężarowe. Uniwersalność wytwarzanych części oraz opatentowany system ich łączenia pozwalają dopasować wysokość i wielkość pomostów do wymaganych warunków. W zależności od potrzeb, pomosty robocze mogą być wykonane z drewna, stali lub aluminium. Powstałe w ten sposób stanowiska pracy zapewniają pracownikom bezpieczny oraz wygodny dostęp do naczep samochodowych, dachów autobusów i pojazdów szynowych.

rusztowanie_do_odsniezania_krause_fot.4_krause

Wykonane przez firmę KRAUSE konstrukcje mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w okresie zimowym. Sprawdzą się w ciągu całego roku podczas drobnych prac naprawczych oraz konserwacyjnych samochodów dostawczych i ich naczep jako uniwersalne wyposażenie każdej stacji kontroli pojazdów czy zajezdni autobusowej. Warto podkreślić, że użytkowane w okresie zimowym konstrukcje (standardowo wykonywane w trzech długościach: 6, 9, i 12 m) można dowolnie rozbudowywać, dostosowując ich rozmiary do nowych wymagań.

rusztowanie_do_odsniezania_krause_fot.3_krause

Rusztowania do odśnieżania, tak jak wszystkie inne produkty sygnowane znakiem KRAUSE, posiadają jakość wykonania potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami bezpieczeństwa. Ceny rusztowań do odśnieżania zaczynają się od 7900 zł netto za konstrukcję 6 m.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!