Bridgestone partnerem słowackiego dealera opon

, 23 listopada 2015, 13:07

Firma Bridgestone została większościowym udziałowcem A.R.S., jednego z największych graczy na rynku opon na Słowacji. ARS

A.R.S. spol. s. r.o. z Bańskiej Bystrzycy działa na rynku od 1992 roku. Jest jednym z liderów lokalnego rynku usług flotowych zmniejszających łączne koszty związane z eksploatacją ogumienia. Firma działa na terenie całego kraju. Ma jeden zakład bieżnikowania opon i 8 serwisów usługowych, które będą funkcjonować pod szyldem „Bridgestone Partner”.

– „Bridgestone i A.R.S. to firmy, które łączy wspólna historia na rynku opon osobowych i użytkowych. Wierzę, że nasz potencjał, doświadczenie i zaangażowanie pomogą nam zbudować silną organizację z perspektywą dalszego rozwoju” – powiedział Antonio Iannetta, Commercial Business Unit Director Bridgestone East Europe.

A.R.S. stanie się częścią sieci Bandag, której produkty i usługi pozwalają na wydłużenie żywotności opon i lepsze zarządzanie karkasami. Połączenie mocnych stron i wiedzy technicznej A.R.S. oraz Bridgestone umożliwi obu firmom umocnienie obecności na słowackim rynku opon.

– „Słowacja ma wiele atutów do zaoferowania zagranicznym inwestorom, takich jak: rozwijająca się gospodarka, korzystne położenie geograficzne czy wykwalifikowani pracownicy, ponadto jest dużym ośrodkiem przemysłu motoryzacyjnego. Współpraca z lokalnym dostawcą wpisuje się w naszą długofalową strategię wzmacniania pozycji Bridgestone na rynku usług flotowych, wspierania naszych partnerów i inwestowania w bieżnikowanie w ramach franczyzy Bandag. Partnerstwo to potwierdza nasze wspólne zintegrowane podejście obejmujące nowe i bieżnikowane opony oraz usługi, które stanowią kluczowe elementy programu Total Tyre Care na rzecz zmniejszenia kosztów eksploatacji dla flot” – powiedział Steven De Bock, Commercial Business Unit Director, Bridgestone Europe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!