Zmiany na mapie serwisów ciężarowych Mercedes-Benz

11 stycznia 2016, 12:22

Firma Duda-Cars SA z Poznania rozpoczęła z początkiem stycznia działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz we Wrocławiu i w Lesznie. Do tej pory punkty te funkcjonowały w ramach firmy Frączak Sp. z. o.o., której zasoby w całości zostały przejęte przez Duda-Cars SA.

Serwisy DUDA

Zmiana właściciela obu punktów pozwoli na wykorzystanie wieloletniego doświadczenia dotychczasowych pracowników w punktach w Lesznie i we Wrocławiu, natomiast potencjał i standardy Duda-Cars pozwolą na optymalizację sprzedaży i serwisu. Klienci mają być obsługiwani przez znanych sobie pracowników, w tych samych obiektach, ale na lepszym poziomie we wszystkich obszarach.

– „To dla nas kolejny ważny krok w rozwoju i etap w historii budowanej od podstaw firmy. Po latach doświadczeń w Poznaniu, podczas których zdobyliśmy wiele krajowych i międzynarodowych wyróżnień, stajemy się przedsiębiorstwem wieloobiektowym, oferującym bogaty zakres usług i produktów. Zgodnie z hasłem naszej marki: „Najlepiej albo wcale” nieustannie pracujemy nad dalszym ich udoskonaleniem.”– powiedział Marcin Duda, prezes zarządu Duda-Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!