Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars powraca w wersji… biesiadnej

1 lutego 2016, 12:08

Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu organizowanej przez Inter Cars będzie miała nietypowy klimat. Tym razem dystrybutor zaskoczy swoich klientów biesiadnym wydaniem imprezy.

Były już nawiązania do motorsportu, eleganckie kolacje, wspólne kibicowanie podczas Euro 2012 czy atmosfera porównywalna do gali oskarowej z uroczystym wręczaniem nagród. W tym roku uczestnicy mogą liczyć na nieco swobodniejszy i bardziej swojski klimat. Gala Biesiadna będzie nawiązywać do nieodżałowanych Gal Piosenki Biesiadnej. W planach jest dobre jedzenie i muzyka, wspólne śpiewanie i zabawa. Dodajmy do tego jeszcze, że podczas Gali zostaną rozdane nagrody o łącznej wartości 2 000 000 zł.

Gala w październiku

Tradycją już jest organizacja Gali Mistrzów Warsztatu w hotelach sieci Gołębiewski. W tym roku Inter Cars zaprosi do Karpacza od 7 do 9 października 2016. Aktywni będą mogli chodzić po górach lub korzystać z wielkiego Aquaparku. Hotele Gołębiewski oprócz zachwycających krajobrazów i wypoczynku oferują wysoki standard, który jest odpowiedni dla formatu Gali Mistrzów Warsztatu.

Rejestracja od lutego, gra od marca

Kto weźmie udział w Gali? Podobnie jak w ubiegłych latach laureaci konkursu galowego, który tym razem trwa od 1 marca do 31 sierpnia. Jednakże, żeby uczestniczyć w konkursie, należy się zarejestrować już w lutym, przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego.

Większość klientów Inter Cars korzysta na co dzień z programu IC_Katalog Online. Jest to narzędzie, które służy do komunikacji pomiędzy warsztatem a Inter Cars. Można dzięki niemu zamówić części i dostawę, rozliczyć się, wykonać wycenę naprawy dla klienta, a wszystko to bez ruszania się sprzed komputera. Można też zarejestrować się do konkursu galowego. Żeby to zrobić, po zalogowaniu się do IC_Katalogu Online należy kliknąć w okno „Marketing”, gdzie ukażą się wszystkie aktualne konkursy i promocje prowadzone przez Inter Cars. Należy wybrać konkurs galowy. To wszystko. Następnie już podczas trwania samego konkursu będzie można poprzez tą samą funkcję śledzić swoje postępy oraz miejsce w rankingu.

Osoby, które nie używają jeszcze IC_Katalogu Online mogą skontaktować się z przedstawicielem handlowym w celu jego zainstalowania. Przyda się on nie tylko podczas konkursu galowego, ale również podczas bieżącej działalności firmy. Alternatywnie zarejestrować się można poprzez stronę myintercars.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!