Wiemy kto będzie odpowiadał za międzynarodową sprzedaż w firmie Kögel

10 lutego 2016, 9:40

Massimo Dodoni będzie odpowiadał za międzynarodową sprzedaż w firmie Kögel. Z pochodzenia Włoch, w firmie Kögel od 2014 roku, z powodzeniem kierował dotychczas sprzedażą na obszarze Europy południowo-wschodniej.

Koegel f Massimo_DodoniDodoni na nowym stanowisku będzie odpowiadał nie tylko za kontakty z kluczowymi klientami, ale także za kompletną międzynarodową strukturę sprzedaży Kögel i będzie podlegał bezpośrednio pod prezesa Thomasa Heckela.

Massimo Dodoni ma długoletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów użytkowych: Przed przejściem do firmy Kögel Dodoni był kierownikiem sprzedaży w międzynarodowej firmie produkującej osie do naczep. W poprzednich firmach, u wiodących dostawców podzespołów do pojazdów użytkowych, również zajmował kluczowe stanowiska. W związku z tym może pochwalić się on obszerną wiedzą branżową i produkcyjną w zakresie funkcjonowania na rynkach pojazdów użytkowych i przewozu towarów.

– „Massimo Dodoni w ciągu ostatnich dwóch lat działalności w firmie Kögel dowiódł swoich ponadprzeciętnych umiejętności w sprzedaży”, mówi Thomas Heckel, prezes firmy Kögel. – „Powołanie go na stanowisko Sales Director International jest wyrazem naszego pełnego zaufania do jego osoby, a zarazem naszym krokiem do sukcesywnego i silnego wzrostu na arenie międzynarodowej.”

– „Cieszę się, że będą mógł skoncentrować swoją pracę na perspektywie przyszłego wzrostu znaczenia firmy Kögel i jej dalszego budowania mocnej pozycji na strategicznych rynkach sprzedaży” – mówi Massimo Dodoni, nowy Sales Director International w firmie Kögel.

Za sprzedaż w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) nadal odpowiada Petra Adrianowytsch, prezes w firmie Kögel.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!