BPW – Partner Systemowy

22 lutego 2016, 22:54

Producenci pojazdów budują swój sukces ekonomiczny przy ścisłej współpracy z dostawcami. Grupa BPW wspiera swoich klientów w najlepszy możliwy sposób – stawiając ich potrzeby na pierwszym miejscu.

bpw_partner_systemowy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych BPW przez wiele lat systematycznie rozszerza ofertę produktów. Aktualnie Grupa BPW jest dla producentów naczep Partnerem Systemowym.

Kompleksowa oferta Grupy BPW składa się z najwyższej jakości produktów popartych wiedzą techniczną i opieką posprzedażną. Już na etapie projektowania inżynierowie BPW aktywnie uczestniczą w optymalnym doborze zawieszenia do danego typu pojazdu. Znane z trwałości i przyjaznej eksploatacji osie BPW ECO Plus są cenione zarówno przez przewoźników, jak i producentów, co podkreśla fakt, że firmie BPW już dziewięciokrotnie z rzędu przyznano nagrodę „Best Brand” w kategorii osie. Najwyższa jakość osi BPW poparta jest Gwarancją ECO Plus 5+3 lata, w ramach której na uwagę zasługuje nawet 5-cio letni okres gwarancji na mechanizmy wewnętrzne zacisków hamulcowych BPW ECO Disc.

BPW logoPoza zawieszeniami BPW dostarcza producentom naczep również inne komponenty do budowy pojazdów, takie jak: nogi podporowe BPW, felgi aluminiowe ECO Wheel, dyszle i obrotnice. Ponadto w skład Grupy BPW wchodzą marki: hestal – komponenty do zabudowy, HBN – błotniki, idem telematics – systemy telematyczne oraz ermax – układy oświetlenia. Tak szeroka oferta poparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i zapleczem technicznym stawia BPW w pozycji Partnera Systemowego w relacjach z klientami.

Więcej na www.bpw.pl

Artykuł sponsorowany BPW

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!