ERMAX – oświetlenie jest ważne

10 marca 2016, 9:10

Bardzo ważnym elementem wyposażenia pojazdów jest oświetlenie. Znacząco wpływa na bezpieczeństwo na drodze. Musi przy tym spełniać szereg wymagań.

Untitled-1a

Wśród nich te najważniejsze to zgodność z obowiązującymi normami dotyczącymi oświetlenia pojazdów (także ADR/GGVS), stałość parametrów, trwałość i estetyka w całym okresie eksploatacji. Produkty firmy Ermax spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi, zapewniając przy tym ponad przeciętną jakość. Firma Ermax została założona w Danii w 1948 r. Od początku działalności priorytetem jest najwyższa jakość produktów potwierdzona ugruntowaną pozycją w branży, szczególnie w krajach Europy Zachodniej i Skandynawii.

- klasyczna zespolona lampa tylna ERMAX - atrakcyjny kompletny zderzak wyposażony w lampy LED - gniazdo Super Seal
– klasyczna zespolona lampa tylna ERMAX
– atrakcyjny kompletny zderzak wyposażony w lampy LED
– gniazdo Super Seal

Doskonała szczelność połączeń z wykorzystaniem uszczelek typu Super Seal

Aktualna oferta Ermax jest bardzo szeroka, obejmuje kompletne systemy oświetleniowe, a także pojedyncze elementy. Producent przykłada szczególną wagę do jakości. Najlepszym przykładem jest stosowanie wyjątkowo szczelnych złączy typu: AMP oraz Super Seal. Do wyboru są systemy oświetleniowe w technologii LED, hybrydowe, bądź tradycyjne z żarówkami. Użyte w nich diody pochodzą od najbardziej znanych i renomowanych światowych producentów, co zapewnia długie bezawaryjne działanie. Tworzywo, użyte do produkcji lamp, jest bardzo odporne na uderzenia i wpływ czynników zewnętrznych. Paleta produkcyjna obejmuje także inne elementy wyposażenia oświetleniowego – światła obrysowe, wsteczne, robocze, wewnętrzne, ostrzegawcze, odbłyskowe itp. Ofertę uzupełniają kompletne zderzaki z już zamontowanym oświetleniem. Indywidualne oczekiwania klientów realizowane są na podstawie wspólnie przygotowanych  schematów. Układy oświetlenia Ermax mogą zawierać skrzynki rozdzielaczowe lub jedynie przewody zakończone odpowiednimi złączami, co upraszcza instalacje. Odpowiednio przygotowane zestawy montażowe ułatwiają logistykę oraz montaż zespołów na pojeździe. Doświadczenie Ermax w zakresie projektowania i produkcji oświetlenia do pojazdów użytkowych i rolniczych zostało zauważone i docenione na wszystkich europejskich rynkach. Produkty firmy są obecne na rynku pierwotnym i części zamiennych.

Ermax jest częścią Grupy BPW w skład której wchodzą również marki: hestal – komponenty do zabudowy pojazdów, HBN-Teknik  – błotniki (ISTOFLEX, GREENFLEX), idem telematics – systemy telematyczne.  Tak szeroka oferta poparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i zapleczem technicznym stawia BPW w pozycji Partnera Systemowego w relacjach z klientami.

bpw_partner_systemowy

Więcej na www.bpw.pl

Artykuł sponsorowany BPW

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!