Wielton i SAF-HOLLAND zawierają umowę

17 marca 2016, 9:48

Producent naczep i przyczep, Wielton, zawarł umowę z SAF – HOLLAND Polska Sp. z o.o. i SAF – HOLLAND GmbH. Przedmiotem umowy jest zakup osi i innych komponentów do budowy przyczep i naczep Grupy Wielton.

Untitled-1Szacunkowa wartość kontraktu wynosi ok. 69 mln euro. Umowa została zawarta na okres do 31 grudnia 2017 roku.

Na podstawie zawartej umowy Wielton oraz spółki z jego Grupy: Italiana Rimorchi i Fruehauf Expansion zakupią osie i inne komponenty do budowy przyczep i naczep od Grupy SAF – HOLLAND. Dostawy produktów realizowane będą na podstawie jednostkowych zamówień. Umowa została zawarta na okres do 31 grudnia 2017 roku.

W ramach umowy Wielton i SAF – HOLLAND chcą współpracować w obszarze innowacyjnych produktów i usług w branży transportowej.  Strony chcą utworzyć partnerstwo w dziedzinie m.in. serwisu i promocji, a w szczególności wspólnego działania na rzecz rozwoju i testowania produktów. Dodatkowo Grupa SAF – HOLLAND podzieli się swoim doświadczeniem analitycznym z Centrum Badawczo – Rozwojowym Grupy Wielton.

Wartość obrotów zrealizowanych w ramach poprzedniej umowy zawartej przez Wielton z SAF-HOLLAND w latach 2014-2015 wyniosła ok. 32,9 mln euro.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!