Stutysięczny kontrakt serwisowy DAF

, 9 maja 2016, 13:03

Sprzedaż kontraktów serwisowych DAF MultiSupport podwoiła się od 2014 r. Ponad 40% sprzedawanych przez producenta ciężarówek ma taką umowę serwisową. Stutysięczna umowa serwisowa została podpisana z firmą SUEZ Recycling and Recovery. Umowa dotyczy pojazdów DAF CF 400 8×2 FAQ, które będą wykorzystywane do opróżniania podziemnych pojemników na odpady.

DAF MultiSupport to sześć pakietów serwisowych o różnym zakresie, od usług profilaktycznych po wszelkie możliwe usługi naprawcze i obsługowe. Firma SUEZ Recycling and Recovery wybrała wariant DAF MultiSupport Full Care jako standard dla swojej floty pojazdów DAF, obejmującej 360 ciężarówek.

– „Najważniejsze dla nas kryteria przy zakupie pojazdów to funkcjonalność, bezpieczeństwo i tzw. całkowity koszt użytkowania. Uwzględnienie napraw i obsług w cenie zakupu daje nam dobre wyobrażenie o całkowitych kosztach. Oznacza to, że ciężarówki będą dobrze utrzymane w długim okresie i gwarantuje maksymalny czas ich pracy. DAF Multisupport umożliwia nam skupienie się na podstawowej działalności: inteligentnym zagospodarowaniu odpadów, a także przekształcaniu odpadów w nowe surowce, by nie wyczerpywać zasobów naszej planety.” – powiedział Andy van Nisselrooij z firmy SUEZ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!