Rusza Autostrada – największe targi budowlane w naszym kraju

30 maja 2016, 14:27

XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA odbędą się od 31 maja do 2 czerwca na terenie Targów Kielce.

Targi AUTOSTRADA – POLSKA to najważniejsze branżowe targi w tej części Europy. Na powierzchni 30.000 metrów kwadratowych prezentowane będą produkty ponad 400 firm z przeszło 20 krajów całego świata. Wśród nich znajdują się niekwestionowani liderzy rynków z krajów takich jak między innymi Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Finlandia, Kanada, Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania, a także silna reprezentacja firm ze Wschodu – z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Litwy i Łotwy. Na stoiskach zobaczyć będzie można najnowocześniejsze urządzenia budowy i utrzymania sieci drogowej, od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad.
autostrada-2015-galeria-17
Targi co roku odwiedza 15 tysięcy zwiedzających. Spotykają się tu przedstawiciele resortów i szefów najważniejszych instytucji. Wystawa odbywa się pod patronatem między innymi Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!