HELLA zaprezentowała nowości w ofercie dla rolnictwa

10 czerwca 2016, 11:45

HELLA ma w swej ofercie bogaty zestaw części i podzespołów dla wytwórców i użytkowników pojazdów i maszyn rolniczych. 

Untitled-1Oferta zaczyna się oświetleniem,  głównym i tradycyjnym asortymentem Helli. Dalej należy wskazać części elektroniczne i elektryczne. Elementy układów chłodzenia i klimatyzacji to kolejny obszar oferty handlowej połączonych sił w spółce Behr Hella Service. Należy też wspomnieć o drobnych produktach i akcesoriach jak wycieraczki, wymienne źródła światła, lampy ostrzegawcze, wtykowe złącza elektryczne czy przewody pneumatyczne.

Untitled-12asa

Oferta oświetlenia dedykowana dla pojazdów i maszyn rolniczych obejmuje reflektory, lampy tylne, boczne, lampy ostrzegawcze pozwalające na poruszanie się tych pojazdów po drogach publicznych z zachowaniem spełnienia wszystkich obowiązujących przepisów i gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu. Hella daje do rąk producentów tych pojazdów lampy z tradycyjnymi, halogenowymi źródłami światła ale również produkty z lampami ksenonowymi i w technologii LED. Druga płaszczyzna oferty oświetlenia to reflektory robocze, nieocenione w trudnych warunkach atmosferycznych lub gdy uprawy i zbiory decydują o wydłużaniu czasu pracy. Hella oferuje reflektory robocze do wszystkich zastosowań we wszystkich obecnie stosowanych technologiach źródeł światła. Szczególne miejsce w ofercie zajmują reflektory w technologii LED o dopracowanej konstrukcji. Ich zalety to bardzo silne światło w barwie światła dziennego, które nie męczy wzroku i pozwala bez wysiłku widzieć wszelkie szczegóły pola pracy; niskie zużycie energii przekładające się na obniżanie kosztów eksploatacji maszyn; trwałość i niezawodność zwalniająca użytkownika z czasochłonnych i kosztownych prac konserwatorskich i naprawczych. W swojej ofercie dla rolnictwa Hella ma też elementy oświetlenia wnętrza kabin i są to produkty niemal wyłącznie w technologii LED.

Untitled-12as

Asortyment części elektronicznych i elektrycznych zawiera różnego rodzaju wielofunkcyjne i podświetlane przełączniki klawiszowe, przekaźniki instalacji elektrycznych, systemy bezpieczników w tym bezpieczniki automatyczne działające ponownie po usunięciu awarii, złącza instalacji elektrycznych, także specjalnie zabezpieczone przed wodą, pyłem czy niskimi temperaturami oraz złącza kablowe stosowane np. do podłączenia przyczepy do traktora. W grupie elektroniki przykładem może być sterownik zakładany na biegun ujemny akumulatora służący do jego kontroli i utrzymania go w stałej sprawności. Ofertę tą uzupełniają elementy instalacyjne pozwalające budować lub odbudowywać instalacje elektryczne pojazdów łącznie ze specjalistycznymi narzędziami do napraw różnego rodzaju połączeń konektorowych.

Untitled-12a

W ramach działania Hella z firmą Behr w spółce Behr Hella Service rynek otrzymuje bardzo bogatą, wysokiej jakości ofertę części do chłodzenia silników, powietrza w systemach doładowania silników oraz systemów klimatyzacji kabin. Ponieważ, zarówno chłodzenie i klimatyzacja dla użytkowników pojazdów i maszyn rolniczych jest niezwykle istotne, oferta BHS ma najwyższą jakość. Części zamienne jak chłodnice, nagrzewnice, intercoolery, skraplacze, chłodnice oleju czy sprężarki do klimatyzacji w niczym nie odbiegają od produktów stosowanych na linii produkcyjnej tych pojazdów. To przecież te same produkty, z tych samych fabryk, co te, które dostarcza firma Behr producentom. Asortyment części podstawowych do systemów termicznych uzupełnia oferta ważnych i nieodzownych elementów i produktów drobnych jak zawory, uszczelki, czujniki, przewody gumowe, wentylatory, dmuchawy, systemy naprawcze do układów klimatyzacji oraz płyny eksploatacyjne.

Untitled-12

Oferta Hella podzespołów i części dla rolnictwa wzbogacona jest wszechstronnym wsparciem dla tych produktów. Dotyczy to w jednakowym stopniu marketingu, zagadnień technicznych jak i szkoleń produktowych kierowanych do partnerów handlowych i technicznych przeznaczonych dla użytkowników i serwisów pojazdów rolniczych. Wsparcie sprzedażowe to dostęp do katalogów, systemu kontroli zamówień i dostępności produktów w trybie on-line oraz platforma internetowa Hella Partner World. Dla użytkowników i serwisów otwarty jest bezpłatny dostęp do portalu Hella Tech World zawierający informacje produktowe, techniczne, wskazówki naprawcze, broszury wzbogacające wiedzę i poradniki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Budowlaniec, 15 czerwca 2016, 22:45 0 0

A co z maszynami budowlanymi? Macie w ofercie?

Odpowiedz