Do wygrania ponad 100 000 zł

20 czerwca 2016, 14:37

Ponad 100 000 zł wynosi łączna pula nagród w wielkiej Loterii Mistrzów Warsztatu, organizowanej przez Inter Cars.

Inter Cars przygotował niespodziankę dla uczestników konkursu Gala Biesiadna 2016. 10 czerwca ruszyła Loteria Mistrzów Warsztatu. Łączna pula czekających w niej nagród to ponad 100 000 zł!

loteria

W loterii może wziąć udział każdy zarejestrowany klient Inter Cars, który w momencie jej uruchomienia został zidentyfikowany w systemie sprzedażowym spółki jako: warsztat, sklep z warsztatem lub firma transportowa.

W ramach Loterii Mistrzów Warsztatu przewidziano dwa losowania: sierpniowe i październikowe (finałowe). Do wzięcia udziału w losowaniu sierpniowym (które odbędzie się 22 sierpnia) uprawniony jest każdy zarejestrowany uczestnik, który w okresie od 10 lipca do 9 sierpnia kupił w Inter Cars towary promocyjne o wartości co najmniej 10 000 zł netto. Za każdy wydany 1 000 zł klientowi przysługuje 1 los. Nagrodą w tym losowaniu jest doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 10 000 zł.

8 października, podczas finałowej Gali Biesiadnej w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, odbędzie się losowanie październikowe. Udział w nim mogą wziąć klienci, którzy osiągną swój indywidualny plan zakupowy (określony w ramach konkursu Gala Biesiadna 2016) oraz zajmą jedno z uprawnionych do udziału w losowaniu miejsc w rankingu. Ten prowadzony jest osobno dla poszczególnych regionów oraz kategorii. Za każdy 1 000 zł, wydany na towary z oferty promocyjnej od 10 czerwca do 9 września, uczestnik otrzyma 1 los.

Nagrodą główną w tym losowaniu jest doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 50 000 zł. Padną również nagrody I i II stopnia – obie w postaci doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 25 000 zł. Wartość wszystkich nagród w losowaniu październikowym wynosi 100 000 zł!

Szczegółowe informacje na temat Loterii Mistrzów Warsztatu znaleźć można na stronie internetowej www.galamistrzow.pl oraz w regulaminie promocji (tu wstawić link do regulaminu).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!