HELLA Addlight pomoże wybrać reflektory dodatkowe

1 lipca 2016, 16:32

Wybór reflektorów dodatkowych może sprawiać problemy. HELLA przygotowała aplikację, która ułatwia ich dobór. Za jej pomocą można zobaczyć, jak dany reflektor będzie wyglądał w wybranym pojeździe. Aplikacja jest dostępna w Google Play i iTunes.

Aplikacja zawiera realistyczne modele 3D pojazdów osobowych i ciężarowych oraz pełną ofertę oświetlenia dodatkowego HELLA. Możliwe jest również użycie w niej własnego pojazdu. Aplikacja pozwala na zapisywanie i odtwarzanie wybranej konfiguracji w dowolnym momencie oraz jej udostępnienie.

Jak użyć własnego pojazdu? Wejdź na stronę www.hella.com/MicroSite/hella-apps/pl.html i wydrukuj plik PDF z rysunkiem pomocnym przy dodawaniu zdjęcia swojego auta do aplikacji.

Pojazd z wybranym oświetleniem można obejrzeć z różnych perspektyw dzięki możliwości obracania pojazdu. Addlight pokazuje też, jak oświetlają drogę lampy w wersjach halogenowych, LED i ksenonowych.

By lepiej poznać lampy HELLA, aplikacja przedstawia dokładne opisy montażu lamp i samych reflektorów. Za pośrednictwem Addlight katalog reflektorów dodatkowych HELLA można także pobrać w wersji PDF.

By poznać wszystkie funkcje Addlight, warto przesunąć palcem od lewej do prawej strony ekranu. Wówczas na ekranie pojawi się pomoc z opisami.

Oprócz instalowanej na smartfonach aplikacji Addlight, HELLA przygotowała także aplikacje online dla pojazdów ciężarowych:

Konfigurator Trailer
Konfigurator Trailer przeprowadzi Cię w zaledwie trzech prostych krokach od lampy poprzez wybór technologii po indywidualną propozycję systemu. Zawiera również scenariusze zastosowania, szczegółowe opisy systemów oraz rekomendacje produktów.
ELIVER. Aplikacja do porównania świateł
Aplikacja ELIVER umożliwia symulację mocy i rozdziału światła reflektorów roboczych i dodatkowych oraz lamp i systemów ostrzegawczych HELLA w różnych realistycznych sceneriach — łatwo i szybko!
Konfigurator reflektorów roboczych
Konfigurator reflektorów roboczych oferuje cenną pomoc przy doborze optymalnego reflektora roboczego do konkretnego modelu samochodu ciężarowego. Ponadto zawiera liczne informacje techniczne na temat poszczególnych produktów.
Aplikacja Klaksony & fanfary
Optymalna skuteczność ostrzegania i mocny dźwięk — klaksony i fanfary HELLA nadadzą donośny dźwięk każdemu samochodowi ciężarowemu. Ta aplikacja HELLA umożliwia odsłuchanie wszystkich produktów — na dodatek bez uciążliwego hałasu.
Konfigurator wycieraczek
Odpowiednia wycieraczka HELLA do każdego samochodu ciężarowego: wystarczy wybrać producenta i model samochodu, aby konfigurator wycieraczek wskazał właściwy produkt. Dzięki temu zachowasz stałą widoczność!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!