WABCO poszerza ofertę ekonomicznej marki części ProVia

18 lipca 2016, 23:08

WABCO, globalny dostawca części i innowacyjnych technologii, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa i wydajności pojazdów użytkowych rozbudowuje ofertę części pod marką ProVia o wkład osuszacza oraz zawory ograniczające ciśnienie.

z21Wkłady osuszacza powietrza – zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone przez specjalistów od rynku części zamiennych mogą być stosowane w pojazdach użytkowych różnych marek wyposażonych w osuszacz z gwintem prawostronnym w rozmiarze M39×1.5 Uniwersalna konstrukcja osuszacza ProVia odpowiada wielu wariantom montowanym przez producentów oryginalnego wyposażenia w ciężarówkach, autobusach i pojazdach terenowych.

Listę dostępnych referencji można znaleźć w tej broszurze.

Zawory ograniczające ciśnienie powietrza – uniwersalna konstrukcja odpowiadająca większości wariantów montowanych w pierwszym montażu. Zapewniają zdecydowanie dłuższą żywotność mierzoną w ilości cyklów pracy od innych budżetowych produktów.

ProVia_Products-Range_complete

Pozostała oferta produktów ProVia obejmuje:

Klocki hamulcowe – dostępne do większości ciężarówek, autobusów i naczep wiodących producentów z pneumatycznymi układami hamulcowymi (ADB – air disc brakes). Klocki ProVia występują w ponad 20 różnych zestawach, które stanowią alternatywę dla ponad 300 numerów referencji producentów pojazdów użytkowych.

Złącza przewodów – wyprodukowane zgodnie z normą ISO 1728 złącza przewodów ProVia zapewniają efektywną ochronę połączeń pneumatycznych układów hamulcowych pomiędzy ciągnikiem, a naczepą przed kurzem, brudem, wilgocią oraz trudnymi warunkami pogodowymi.

Zawory przekaźnikowe – ProVia oferuje pięć różnych zaworów przekaźnikowych pasujących do pojazdów użytkowych ponad 20 marek.

Przewody spiralne i proste – unikalnie zaprojektowane pięcio-warstwowe spiralne i proste przewody ProVia spełniają normy ISO 7628 oraz ISO 7375 i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Do końca 2016 roku oferta zostanie dodatkowo rozbudowana o osuszacz powietrza oraz kolejne warianty zaworów poziomujących.

ProVia-logo

Nowa marka uzupełnia lukę na rynku pomiędzy najdroższymi częściami oryginalnymi, a najtańszymi zamiennikami o niewiadomej jakości. ProVia stanowi optymalny wybór dla warsztatów oraz zarządców flot poszukujących tańszych alternatyw bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości i niezawodności produktów.

z233

WABCO rozpoczęło już współpracę z dystrybutorami na terenie Polski: z firma AUTOS, BOCAR, MARTEX oraz OPOLTRANS. W planie jest także duża kampania promocyjna z firmą Inter Cars.

Więcej informacji o nowej marce można znaleźć na stronie: www.ProVia-auto.com

Artykuł sponsorowany WABCO

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!