Co pokaże Renault Trucks na targach IAA 2016?

18 lipca 2016, 11:01

Podczas wrześniowych targów IAA 2016 Renault Trucks zaprezentuje całą gamę swoich pojazdów. Od modelu Renault Trucks T Maxispace w wersji specjalnej High Edition, aż po kultową już gamę K. Zwiedzający będą również mieli możliwość zobaczenia pojazdu MKR, który właśnie wrócił z Rajdu Dakar i Rajdu Silk Way. 

Untitled-2a

Renault Trucks wystawi łącznie dziewięć pojazdów na 66. targach IAA w Hanowerze, odbywających się w dniach od 22 do 29 września (stoisko nr A21, w hali 17). Wszystkie prezentowane pojazdy dalekobieżne, budowlane, dystrybucyjne, rajdowe oraz prezentacje będą nawiązywały do solidności marki z diamentem.

W części poświęconej pojazdom dalekobieżnym, zwiedzający będą mogli obejrzeć edycję specjalną Renault Trucks T 520 Maxispace High Edition, jak również wejść na pokład przekroju kabiny T High, aby przetestować jej ergonomię, widoczność, komfort. Na ostatnich targach w Hanowerze Gama T otrzymała tytuł International Truck of the Year 2015.

Jeśli chodzi o gamę budowlaną, główną atrakcją będzie Renault Trucks K480 Skorpion, specjalna edycja przygotowana na rynek niemiecki oraz zaprezentowany po raz pierwszy szerszej publiczności Renault Trucks K MKR Adventure, który wrócił właśnie z rajdów Dakar i Silk Way. Ten ostatni pojazd będzie przedmiotem szczególnej uwagi, ponieważ dzięki zainstalowanym na jego pokładzie dwóm symulatorom będzie można przeżyć przygodę jazdy pojazdem rajdowym.

Untitled-2

Zwiedzający stoisko Renault Trucks będą mogli również wziąć uwagę w warsztatach „Pimp my truck!”. Sven Punke, Marcel Barth i ich zespół z Truck Tuning Center, który zwyciężył w poprzednim Trucks-Grand-Prix na Nürburgring swoim ciągnikiem „Avatar”, będą ciężko pracowali na powierzchni 300 m2, w ramach stoiska Renault Trucks. Malowanie aerografem, wymiana elementów wyposażenia – w tym również wnętrza kabiny: T High zostanie poddany optycznemu tuningowi w czasie trwania targów. Zwiedzający będą mogli podziwiać nie tylko sam proces tuningu oraz użyte akcesoria, ale także konstrukcję pojazdu.

Aby umożliwić zwiedzającym śledzenie bieżących aktywności na stoisku Renault Trucks, a w szczególności proces tuningowania, Renault Trucks będzie zdawało relację z show „Pimp my truck!” na portalach społecznościach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!