Master Mechanic wystartował

18 lipca 2016, 13:35

Można już brać udział w programie Master Mechanik. Inter Cars zaprasza właścicieli warsztatów samochodowych i ich mechaników.

Master Mechanik to program dobrze znany klientom Inter Cars. Skierowany jest on do właścicieli warsztatów samochodowych oraz zatrudnionych w nich mechaników. Ma na celu rozwój wiedzy pracowników, a w efekcie podnoszenie jakości usług świadczonych w serwisie.

Tegoroczna edycja, która rozpoczęła się 18 lipca, stanowi zupełnie nową odsłonę programu. Tym razem Master Mechanik realizowany będzie w formie specjalnie przygotowanego programu online, opierającego się na mechanizmach wykorzystywanych w grach przygodowych. Właśnie do udziału w przygodzie w postaci wirtualnej podroży amerykańską Route 66 zostaną zaproszeni uczestnicy. W trakcie jej trwania będą musieli rozwiązywać różnego rodzaju zadania i testy, tym samym rozwijając swoją wiedzę. Najlepsi wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się w centrum szkoleniowym Inter Cars. Wówczas – już w rzeczywistości – przyjdzie im wykazać się swoimi umiejętnościami diagnostyki i usuwania usterek.

Program Master Mechanik to rzeczywiste korzyści również dla właścicieli warsztatów. W pierwszej kolejności, dowiedzą się oni, na jakim poziomie jest wiedza i umiejętności zatrudnianych mechaników. Następnie otrzymają możliwość uzupełnienia ich braków dzięki precyzyjnie dobranym szkoleniom. O postępach pracowników pracodawcy będą informowani na bieżąco. Ważną kwestią jest z pewnością pewnego rodzaju zabezpieczenie, jakie otrzymają przedsiębiorcy. W sytuacji, gdyby pracownik, który otrzyma tytuł Master Mechanika, odszedł z warsztatu, Inter Cars za darmo wyszkoli z tego samego zakresu jego następcę.

Im lepiej przygotowany mechanik, tym wyższy poziom serwisu. Zgodnie z założeniami programu Inter Cars, uczestnictwo w Master Mechaniku pomoże warsztatowi zmniejszyć liczbę reklamacji, rozszerzyć zakres usług, a w efekcie pozyskać nowych klientów i zyskać przewagę nad konkurencją.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!