Nagroda Rising Stars dla Manager producenta akumulatorów

1 sierpnia 2016, 9:40

Florence Bailleul jest Vice Prezydentem oraz Generalnym Managerem na aftermarket firmy Johnson Controls w regionie EMEA. Managerka została uhonorowana nagrodą “Rising Stars Award” w kategorii Aftersales and Service.

Nagroda została ustanowiona przez magazyn „Automotive News Europe”, jest przyznawana jako wyraz uznania dla najbardziej obiecujących i odnoszących największe sukcesy managerów z branży motoryzacyjnej. Ceremonia wręczenia nagrody odbyła się w siedzibie BMW w Monachium.

Florence Bailleul została nagrodzona za swoje osiągnięcia zawodowe. Kariera laureatki rozpoczęła się w 1994 r. w firmie Valeo. Od 2013 r. Florence Bailleul pracuje na stanowisku Vice President and General Manager Aftermarket EMEA w koncernie Johnson Controls, który jest największym na świecie producentem akumulatorów samochodowych.

– „Jesteśmy świadkami istotnych przemian na rynku motoryzacyjnym, a szczególnie w produkcji i technologii akumulatorów w Europie. Moim zadaniem jest przygotowanie klientów na nadchodzące zmiany” – wyjaśnia Florence Bailleul.

Wraz z zespołem laureatka opracowuje rozwiązania, które przygotowują klientów na zmiany technologiczne związane z upowszechnieniem systemów start-stop.

– „Za cztery lata prawie co trzeci samochód  przyjeżdzający do warsztatu będzie wyposażony w system start-stop. Sercem systemu start-stop jest akumulator, dlatego wiedza w tym zakresie jest niezbędna do prowadzenia warsztatu, który przynosi zyski.” – wyjaśnia Florence Bailleul.

Florence Bailleul nadzorowała także uruchomienie Programu Testowania Akumulatorów VARTA, realizowanego we współpracy z tysiącami warsztatów i hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie Europy. Program przyczynił się do zwiększenia ilości wizyt kierowców w serwisach. Innym źródłem wartości dodanej według Florence Bailleul jest cyfryzacja. Telematyka umożliwia ustanowienie nowego modelu biznesowego.

– „Rynek sprzedaży części zamiennych online rośnie w bardzo szybkim tempie, a my analizujemy wpływ cyfryzacji na naszą branżę, tak aby móc zaproponować klientom innowacyjne rozwiązania.” – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!