Międzynarodowe seminarium dedykowane branży logistycznej

12 sierpnia 2016, 13:37

Na początku września w Katowicach odbędzie się debata dotycząca rozwoju handlu, przemysłu i logistyki w kontekście wzrostu znaczenia nowoczesnych technologii cyfrowych.

Debata pt. „The Fourth Industrial Revolution: expected challenges in Supply Chains” organizowana jest przez polski oddział stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice, którego przewodniczącym jest Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska Sp. z o.o. Odbędzie się w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Głównym elementem dyskusji w czasie konferencji poświęconej koncepcji Czwartej Rewolucji Przemysłowej będą najnowsze rozwiązania Industry 4.0 and Logistic 4.0 wdrażane w łańcuchach dostaw. Referat wprowadzający wygłosi znany ekspert gospodarczy i specjalista z tego zakresu, wykładowca w niemieckich szkołach wyższych, prof. dr. Thomas Wimmer, prezes zarządu BVL. Seminarium już dziś jest szeroko komentowanym wydarzeniem, do uczestnictwa w którym zapraszają m.in. reprezentanci największych przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych i branży TSL, czy ośrodków akademickich.

– „Jesteśmy dumni, że tego typu prestiżowe wydarzenia branżowe organizowane są w naszym regionie. Cieszę się, że nasza uczelnia będzie mogła wesprzeć organizacyjnie to spotkanie i gościć tylu znamienitych ekspertów – praktyków z dziedziny logistyki – mówi dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

– „Mam przyjemność współtworzyć to unikatowe w skali kraju wydarzenie, zasługujące na specjalną uwagę nie tylko ze względu na szereg korzyści wpływających na rozwój kontaktów biznesowych firm w nim uczestniczących, ale przede wszystkim na aspekt merytoryczny, stanowiący największą wartość tego przedsięwzięcia. Wymiana doświadczeń pomiędzy reprezentantami największych przedsiębiorstw, zapoznanie się z najnowszą dostępną na rynku światowym wiedzą, uczestnictwo w debatach prowadzonych przez wybitnych specjalistów zagranicznych i krajowych.” – mówi Jan Brachmann, szef BVL International Chapter Katowice oraz prezes zarządu Seifert Polska.

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz zgłoszenia się do udziału w konferencji, można kontaktować się mailowo, na adres e.lubinska@seifert-polska.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!