Pomorska Miss Scania już 17 września

12 września 2016, 15:19

Już po raz piętnasty Gdańsk stanie się polską stolicą tuningowanych ciężarówek Scania. 17 września do gdańskiego oddziału Scania Polska zjadą najpiękniejsze samochody ciężarowe. Będzie tam można również zobaczyć nową generację pojazdów szwedzkiej marki.

Każdego roku Pomorska Miss Scania jest okazją do zobaczenia najbardziej oryginalnych pojazdów Scania, jakie można spotkać na polskich drogach. Samochody będą oceniane w czterech kategoriach. O przyznaniu tytułu Pomorska Miss Scania zadecydują głosy jury złożonego z przedstawicieli najpopularniejszych magazynów branżowych oraz kierownictwa Scania Polska Gdańsk. Tradycyjnie publiczność także będzie mogła wskazać najpiękniejszy pojazd wybierając Pomorską Miss Scania Publiczności. Kolejne kategorie to Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania oraz Pomorska Miss Scania Weteran Szos, dla najlepiej utrzymanych samochodów wyprodukowanych przed 1990 rokiem.

Pomorska_Miss_Scania_2015_Dywizjon_303_firmy_Repinski Zwyciezczyni_Pomorska_Miss_Scania_2009_1

– Pojazdy Scania od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców i fanów motoryzacji, czego doskonałym przykładem jest znakomita frekwencja odwiedzających nas gości. Ciężarówki prezentowane na Pomorskiej Miss Scania, to wyjątkowe samochody, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. To impreza, na którą czeka się cały rok, przede wszystkim jednak, to doskonała okazja, żeby dobrze się bawić i spędzić czas z rodziną. Serdecznie zapraszamy! – komentuje Leszek Piórkowski, Kierownik Sprzedaży Scania Polska Gdańsk.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00. Następnie kierowcy samochodów ciężarowych biorących udział w konkursie będą mogli sprawdzić się w konkurencjach praktycznych. Kulminacyjnym punktem popołudnia będzie prezentacja pojazdu Scania nowej generacji oraz parada samochodów ciężarowych przez centrum Gdańska.

Pomorska Miss Scania to nie tylko widowiskowa impreza dla miłośników motoryzacji, ale także rodzinny festyn z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Gdański oddział Scania przygotował dla gości liczne konkurencje z nagrodami oraz koncerty muzyczne. Na najmłodszych będzie czekał plac zabaw.

Program Pomorskiej Miss Scania 2016:

  • 12:00 Rozpoczęcie imprezy
  • 13:00 Konkurencje dla Kierowców
  • 14:00 Występ gwiazdy muzycznej
  • 15:00 Ogłoszenie wyników konkursów i zwycięzców Pomorskiej Miss Scania
  • 15:30 Prezentacja pojazdu Scania nowej generacji
  • 16:30 Parada pojazdów Scania ulicami Gdańska

Miejsce imprezy:

Scania Polska S.A. Oddział Gdańsk, Kowale, ul. Energetyczna 17.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!