Kolejne udane targi dla firmy Elring

3 października 2016, 9:57

Również w tym roku jedne z najważniejszych targów w branży motoryzacyjnej, w zakresie wyposażenia, części, akcesoriów, zarządzania i serwisu, były dla firmy Elring bardzo udane. „Targi Automechanika to dla nas możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu, zamiast rozmów zdalnych. Dlatego targi te pozostają najważniejszym wydarzeniem w naszym kalendarzu”, wyjaśnia Dirk Willers, kierownik działu części zamiennych w firmie ElringKlinger AG. Jednocześnie podkreśla, że targi Automechanika to najlepsza platforma, umożliwiająca podtrzymywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.
57e10303e473ezzxxb

Goście byli zachwyceni prezentowaną ofertą
Na stoisku Elring E11 w hali 4.0 goście mogli poznać kompetencje firmy jako producenta części oryginalnych w zakresie takich produktów jak uszczelnienia oraz lekkie elementy konstrukcyjne i moduły z tworzywa sztucznego, jak chociażby osłony zaworów i miski olejowe.

Na przykładzie wystawionego silnika samochodu ciężarowego Volvo uczestnicy targów mogli również zobaczyć, gdzie są zamontowane poszczególne produkty. Zainteresowaniem cieszyły się także masy uszczelniające, ulepszone pod względem odporności na temperaturę. Zamiast 180°C mogą teraz przejściowo wytrzymać temperaturę powyżej 300°C. Ustalenie jaka masa uszczelniająca będzie odpowiednia jest możliwe w trzech prostych krokach, a pomocą służy przy tym doradca w zakresie mas uszczelniających. Można się z nim skontaktować poprzez nową stronę internetową Elring, która została uruchomiona z chwilą otwarcia targów Automechanika. „Nasza nowa strona internetowa jest przejrzysta, przyjazna dla użytkownika i łatwa w obsłudze na każdym urządzeniu”, zapewnia Willers.

Dzięki aplikacji w wirtualnej rzeczywistości, goście odwiedzający targi mogli też dowiedzieć się, że firma Elring już dziś oferuje odpowiedni program części zamiennych do aktualnych modeli silników.
57e1033671888zz
Wirtualna klasa jako rozszerzenie koncepcji serwisowej Elring
Wirtualna klasa, która miała swoją premierę podczas targów Automechanika, stanowi rozszerzenie dla Akademii Elring. „Oferujemy naszym klientom na całym świecie dodatkową możliwość dalszego kształcenia, bez konieczności obecności na miejscu. Nasze webinary techniczne są prowadzone na żywo, dzięki czemu możliwy jest bezpośredni dialog z wykorzystaniem audiokonferencji lub czatu”, wyjaśnia Willers. Pierwsze szkolenia zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku.

Artykuł sponsorowany Elring

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!