Nowa marka w ofercie części do maszyn budowlanych Autos

7 listopada 2016, 13:56

Rota, której firma Autos jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, dołącza do marek, których asortyment jest dostępny w grupie produktów dedykowanych do maszyn budowlanych.

z1W ofercie znalazły się drążki i końcówki drążków kierowniczych do ładowarek teleskopowych JCB i koparko-ładowarek takich marek jak LCB, Caterpillar, Case, Volvo oraz Komatsu. Rota, która funkcjonuje na rynku od 1950 roku od początku swojej działalności zajmuje się produkcją elementów układu kierowniczego i układu zawieszenia. Wszystkie produkty tej marki powstają w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie oraz o międzynarodowe standardy potwierdzone takimi certyfikatami jak ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 oraz OHSAS 18001. Produkty marki ROTA od wielu lat trafiają do odbiorców w ponad 100 krajach na 5ciu kontynentach.

Ofer­ta czę­ści za­mien­nych do maszyn bu­dow­la­nych jest obec­nie do­stęp­na w 34 od­dzia­łach Au­tos na te­re­nie ca­łe­go kra­ju, w któ­rych na py­ta­nia od­po­wie spe­cja­li­sta dedykowa­ny spe­cjal­nie tej kategorii pro­duk­tów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!