XI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – wyraź swoje zdanie i wpłyń na przebieg debaty!

25 listopada 2016, 15:10

Już 8 grudnia b.r. w gmachu Ministerstwa Rozwoju spotkają się najważniejsi gracze rynku motoryzacyjnego. Jeśli chcesz mieć wpływ na przebieg Kongresu to wpisz swoją opinię, która zostanie wzięta pod uwagę podczas debat przez uczestników paneli dyskusyjnych.

W tym dniu z okazji wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie SDCM do Warszawy zjadą przedstawiciele producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych działających w Polsce, a także europejskich organizacji branżowych między innymi FIGIEFA oraz CLEPA (jedynej europejskiej organizacji producentów części motoryzacyjnych).

Na Kongresie zaplanowano wiele interaktywnych dyskusji na tematy takie jak:

  • wyniki przemysłu i handlu w motoryzacji,
  • rozwiązanie problemu braku kadr w branży motoryzacyjnej,
  • regulacje prawne ograniczające dostęp do złącza OBD,
  • konsekwencje wprowadzenia elektronicznej książki serwisowej,
  • wsparcie finansowe rozwoju firm.

 

Mając na uwadze poprzednie edycje, należy pamiętać, że dla przedsiębiorców Kongres to niepowtarzalna okazja na wymianę doświadczeń i poglądów, poznanie najnowszych informacji i trendów rynku motoryzacyjnego, a także szansa na spotkanie wielu cenionych specjalistów rynku motoryzacyjnego, rozmowy w kuluarach, a nawet nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Powagi wydarzeniu nadaje fakt, iż patronami Kongresu są Ministerstwo  Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną sytuacją na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym, nie zwlekaj i już dziś zarejestruj swój udział, bowiem na Kongresie nie tylko warto, ale po prostu trzeba być! Zgłoszenia rejestracyjnego można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie SDCM.

Już teraz możesz mieć także wpływ na przebieg debat podczas Kongresu. Wyraź swoje opinie na poniższe tematy. Najciekawsze wypowiedzi zostaną przekazane do uczestników paneli dyskusyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!