Nowy katalog części do Mercedesa Actrosa od DT

30 listopada 2016, 10:38

Marka DT Spare Parts rozszerza swoją ofertę części do pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Nowy katalog produktów do modeli Actros, Antos, Arocs, Atron i Axor zawiera ponad 3 000 pozycji, które mogą zastąpić 6 400 numerów katalogowych producenta pojazdów.

yx

Mercedes-Benz Actros – najbardziej utytułowany model pojazdu ciężarowego ostatnich lat, obchodzi w tym roku 20. urodziny. Jego pierwsza generacja została zaprezentowana na targach IAA w Hanowerze w 1996 roku. W 2011, po dwóch znaczących faceliftingach, na rynek weszła druga generacja pojazdu, która kontynuowała pasmo sukcesów poprzednika.

Zgodnie z zasadą “wszystko od tej samej marki”, DT Spare Parts oferuje nie tylko części zamienne dla wszystkich generacji Actrosa, ale także dla wszystkich pojazdów komercyjnych marki Mercedes-Benz.

Szeroka gama produktów zawiera części m.in. do modeli Atego i Econic, Mercedes-Benz serii SK/MK i NG oraz Mercedes-Benz serii L. W ofercie są także części do dostawczego Mercedesa Sprintera oraz autobusów: Mercedes-Benz O 500, O 400 i O 300. Łącznie DT posiada ponad 10 tys. części, które mogą zastąpić 19 tys. numerów referencyjnych producenta aut z gwiazdą.

Nowe części w katalogu są oznaczane literą N, dla łatwiejszej i szybszej identyfikacji. W katalogu można znaleźć także referencje oznaczone literą S. Są to dostępne pod jednym numerem zestawy zawierające wszystkie części, niezbędne do przeprowadzenia danej naprawy. Informacje na temat wszystkich części można znaleźć w Portalu Partnerskim DT po zeskanowaniu kodu QR.

Informacje na temat wszystkich części DT do Mercedesów są dostępne na stronie: www.dt-spareparts.com lub w Portalu Partnerskim firmy: www.partnerportal.dieseltechnic.com. Katalogi są dostępne na stronie www.dcat.dt-spareparts.com. Produkty DT Spare Parts można znaleźć też w elektronicznych katalogach TecDoc, Inforicambi i innych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!