IDC5 TRUCK 40.0.0 – już jest aktualizacja oprogramowania

6 grudnia 2016, 13:49

Jest już dostępna aktualizacja oprogramowania TRUCK 40, stanowiąca istotny punkt zwrotny dla wielomarkowej diagnostyki. Wraz z jej wprowadzeniem debiutuje innowacyjna platforma diagnostyczna IDC5 słynnego oprogramowania TEXA.

zxzxzxzz

Jest to kolejny krok na drodze zoptymalizowania codziennej pracy w warsztacie samochodowym. Przebudowanie kodu operacyjnego oprogramowania, pozwoliło na uzyskanie jeszcze wyższej prędkości działania i uproszczenia wszystkich etapów operacji związanych z konserwacją i naprawami pojazdów.

Zmodernizowany został układ interfejsu obsługi, dzięki czemu diagnosta uzyskuje bezpośredni dostęp do najważniejszych informacji. Ponadto IDC5 TRUCK 40 jest pierwszą kompatybilną aktualizacją oprogramowania dla najnowszego urządzenia AXONE Nemo, najwyższego modelu wśród narzędzi diagnostycznych TEXA.

Aktualizacja TRUCK 40 objęła 137 marek pojazdów w czym wprowadziła 498 nowych aktywacji i 766 regulacji.

AXONE NEMO

Najnowszym flagowym produktem Firmy TEXA jest AXONE NEMO, czyli tablet o ogromnej mocy obliczeniowej, którego zadaniem jest służyć pomocą mechanikom zarówno w warsztacie jak i poza nim. AXONE Nemo umożliwia przeprowadzanie wszystkich operacji diagnostycznych z niespotykaną dotąd szybkością. Charakteryzuje go solidna i odporna na wstrząsy konstrukcja, oraz odporność na wodę, jak również fakt, iż potrafi unosić się na jej powierzchni. Dysponuje wyjątkowym wyposażeniem, dzięki któremu przewyższa inne przyrządy diagnostyczne, gwarantując operatorowi możliwość pracy przez wiele kolejnych lat. Jego standardowe wyposażenie obejmuje między innymi: 12-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 2160×1440, procesor Intel® Quad Core N3160, 8 Giga RAM oraz dysk SSD 250 GB, dwupasmowe WiFi, Bluetooth® 4.0 Low Energy oraz dwie kamery o rozdzielczości 5 megapikseli. Kolejną wyjątkową cechą AXONE Nemo jest możliwość szybkiego instalowania modułów magnetycznych (USB 3.0, Thermographic, Ethernet Broad R/DoIP LAN) zdolnych do poszerzenia potencjału i możliwości pomiarowych oraz kontrolnych urządzenia, utrzymuje go to zawsze w gotowości do ewentualnego poszerzenia funkcjonalności.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!