Wydajniejsze bieżnikowanie dzięki nowej aplikacji mobilnej

25 stycznia 2017, 12:04

System zarządzania bieżnikowaniem opon Goodyear eCasing zostanie ulepszony dzięki wprowadzeniu mobilnej aplikacji eCasing Mobile.

Mobilna wersja eCasing zwiększa sprawność i wygodę obsługi transakcji, szczególnie w przypadku użytkowników pozostających poza biurem lub znajdujących się w pojeździe. Jest dostępna bezpłatnie lecz wymaga akredytacji użytkownika przez Goodyeara. Wszyscy aktualni użytkownicy eCasing automatycznie otrzymają natychmiastowy dostęp. Aplikacja będzie stopniowo udostępniana w Europe. Mobilne rozwiązanie obsługuje wszystkie warianty systemu bieżnikowania Goodyear, w tym obsługę osnów pozostających własnością klienta oraz program wymiany osnów.

Goodyear eCasing Mobile App Login

– Wprowadzając nową, mobilną aplikację zwiększyliśmy wszechstronność zastosowań systemu zarządzania bieżnikowaniem eCasing – powiedział Grégory Boucharlat, dyrektor ds. bieżnikowania Goodyear Dunlop w regionie EMEA – Typowe przykłady transakcji w systemie eCasing to bieżnikowanie i zwrot osnów należących do flot, lub wymiana osnów na opony bieżnikowane. Wprowadzenie mobilnej wersji odnoszącego sukcesy systemu eCasing jest prawdopodobnie pierwszym tego typu projektem w branży, które zwiększy atrakcyjność naszej oferty bieżnikowania. Wprowadzenie tej aplikacji świadczy o zaangażowaniu Goodyear w dostarczaniu wiodących rozwiązań w branży. – dodał.

eCasing to opracowany przez Goodyear internetowy system zarządzania osnowami opon do pojazdów użytkowych. Mobilna wersja jest dostępna bezpłatnie i kompatybilna z urządzeniami z systemami iOS oraz Android. Aplikacja jest kolejnym rozwinięciem platformy myway – oferuje lepszą przejrzystość i możliwości śledzenia, a także bardziej aktualne informacje zarówno na komputerach jak i w urządzeniach mobilnych. Nowa mobilna aplikacja eCasing jest zintegrowana z FOS Next Generation.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!