OCRK rozliczy wynagrodzenia delegowanych do Holandii i Włoch

3 marca 2017, 16:23

W odpowiedzi na wprowadzane przez kolejne kraje Unii Europejskiej stawki płacy minimalnej dla kierowców zawodowych, firma OCRK poszerzyła zakres usług o wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych w Holandii i we Włoszech.

Od 27 lutego br., przewoźnicy jeżdżący na terenie Holandii i Włoch mogą skorzystać z kompleksowego pakietu obsługi OCRK. Właściciele firm transportowych oprócz rozliczania płacy minimalnej według przepisów danego państwa otrzymają między innymi: pomoc ekspertów w zakresie sporządzania odwołań od zagranicznych decyzji administracyjnych, reprezentację podczas kontroli PIP i ITD, dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7. Dodatkowo, dla przewoźników kursujących na terytorium Włoch, firma OCRK zapewnia wymaganego ustawą przedstawiciela, odpowiedzialnego za wysyłanie i odbieranie dokumentów, podobnie jak w przypadku Francji. Rozszerzenie usług stanowi dopełnienie portfolio OCRK, zapewniając tym samym bezpieczeństwo firmom przewozowym, jeżdżącym na ternie Europy.

– Rozszerzenie portfolio usługowego OCRK było naturalnym krokiem w drodze do dalszego rozwoju firmy. Jako lider w swojej branży, bacznie śledzimy zmiany na europejskim rynku transportowym, analizujemy ustawodawstwo i dopasowujemy działania do potrzeb nowych i obecnych klientów. W efekcie, proponowane przez nas usługi zapewniają przewoźnikom bezpieczeństwo w dynamicznym sektorze transportowym – mówi Bartosz Najman, Prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

OCRK rozlicza płacę minimalną kierowców w krajach takich jak Francja, Niemcy, Austria, Norwegia, Włochy, Holandia. Więcej informacji na temat nowej usługi OCRK można znaleźć na stronie www.OCRK.pl w zakładce oferta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!