Jak stworzyć własny pojazd ciężarowy?

, 7 kwietnia 2017, 12:02

Scania uruchomiła nowe narzędzie – konfigurator pojazdów ciężarowych. Pozwala on na zaprojektowanie własnego pojazdu Scania nowej generacji. 

Konfigurator  pojazdów ciężarowych Scania jest dostępny w języku polskim i zawiera ponad 100 000 opcji wyboru, z których można stworzyć spersonalizowany samochód ciężarowy Scania. Układ konfiguratora podpowiada użytkownikowi, jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne dla danego rodzaju transportu. Narzędzie jest dostępne na stronie internetowej: www.scania.pl.

– Naszym celem było ułatwienie klientom wyboru i zamawiania pojazdów Scania, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Konfigurator Scania pozwala na zbudowanie nowego pojazdu bez wychodzenia z biura. Każda stworzona specyfikacja może być przesłana na dowolny adres mailowy lub udostępniona przez Facebooka. To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to szeroka gama dostępnych konfiguracji oraz znakomita grafika – komentuje Paweł Kurzawa, kierownik wsparcia technicznego sprzedaży Scania Polska S.A.

Wysokiej jakości grafika i paleta ponad 140 oryginalnych kolorów kabin stwarza możliwość bardzo realistycznego odtworzenia wyglądu pojazdu. Po dokonaniu wyboru w konfiguratorze Scania, użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!