Mercedes wybrał Dealera Roku

14 kwietnia 2017, 13:54

Statuetkę Dealera Roku 2017 Mercedes-Benz Trucks  przyznano Grupie Wróbel. 12 kwietnia odbyło Spotkanie Właścicieli i Prezesów Firm Dealerskich Mercedes-Benz z całej Polski.

W tym roku wszyscy przedstawiciele niemieckiej marki spotkali się we Wrocławiu, w nowym salonie Grupy Wróbel – największym tego typu obiekcie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zwieńczeniem konferencji była uroczysta gala Dealer Roku, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych dealerów w całej sieci. W tym roku zwycięzcą w segmencie samochodów ciężarowych została właśnie Grupa Wróbel. Spółka otrzymała prestiżowy tytuł Dealera Roku 2017 Samochody Ciężarowe.

W tej kategorii firma wygrała już po raz czwarty. Nagroda jest wyróżnieniem dla całego działu obejmującego sprzedaż i serwis. Grupa Wróbel to obecnie dziewięć oddziałów marki Mercedes-Benz, zlokalizowanych w pięciu województwach, z czego w pięciu lokalizacjach firma posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych.

Tytuł Dealera Roku to nagroda wielopłaszczyznowa, bowiem o jej przyznaniu decyduje szereg składowych. W trakcie oceny brane są pod uwagę m. in.: wskaźniki wzrostu i realizacji planów sprzedażowych, wskaźniki serwisowe i wyniki finansowe. Uwzględniane są także wyniki badań satysfakcji klienta. Grupa Wróbel wygrała spośród 11 dealerów samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!