DKV odkrywa swoje karty w Rosji i na Białorusi

18 kwietnia 2017, 0:45

Z końcem 2016 roku nastąpiło rozszerzenie sieci DKV o ponad 1200 stacji paliw Gazpromneft w Rosji oraz 23 stacje Belarusneft na Białorusi.

Jest to efekt strategicznej współpracy jaką DKV Euro Service nawiązało z Gazpromneft-Corporate Sales – operatorem kart paliwowych i czwartym co do wielkości wydobywcą ropy naftowej w Rosji.

W efekcie kierowcy otrzymują dostęp do wysokiej jakości oleju napędowego, benzyny klasy EURO 5 oraz profesjonalnego serwisu. Nasi klienci mogą liczyć na rabaty sięgające do 200 RUB/100 litrów zakupionego paliwa. Stacja znajdują się przy głównych autostradach oraz głównych szlakach komunikacyjnych, a większość z nich czynna jest 24h na dobę. Rosja jest bardzo ważnym krajem docelowym i tranzytowymi dla naszych klientów, stąd cieszymy się, że w tak dobrej cenie możemy oferować przystosowane do niskich temperatur paliwo koncernu Gazpromneft.

Karta nie tylko paliwowa

Karty paliwowe są rozwiązaniem skierowanym zarówno do flot samochodowych jak i dużych firm transportowych. Jednak sposób ich wykorzystania różni się w zależności od profilu przedsiębiorstwa. Dla mniejszych najbardziej przydatne są ułatwienia w rozliczeniach z gwarancją odroczonego terminu płatności, a także serwisy pomocne w planowaniu tras z uwzględnieniem tanich stacji na danej trasie. Dla dużych firm transportowych korzyścią z posiadania kart stają się również rabaty na paliwo, niższe stawki opłat drogowych, czy pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT. Standardem stało się ponadto korzystanie z  narzędzi online, które pozwalają obecnie na pełną kontrolę i monitoring kosztów ponoszonych w czasie podróży. W DKV możemy przykładowo ustawić, które odcinki płatnych dróg w Europie są preferowane, a których kierowcy powinni unikać. Ponadto system zaalarmuje przewoźnika za każdym razem, kiedy dokonana zostanie transakcja niezgodna z przyjętymi wcześniej założeniami. Dzięki temu pozwala znacząco ograniczyć koszty przejazdów i, co istotne, świadomie i na bieżąco kontrolować wydatki floty.

GPN gas station.

W Polsce DKV należy do bardzo wąskiego grona operatorów kart, którzy oferują rozliczenia zarówno w systemie viaTOLL, jak i na autostradach A1, A2 i A4. Wyróżnia nas fakt, że nigdy nie pobieramy żadnych opłat z góry. Za wszystkie wydatki drogowe, czy to w systemie pre-paid czy post-paid, klient płaci na podstawie faktury z długim terminem płatności. Jest to więc de facto najtańszy kredyt, z jakiego korzystają na co dzień firmy transportowe. Kolejną ważną zaletą korzystania z DKV jest uniwersalne zastosowanie karty za granicą. Ta sama karta umożliwia tankowanie paliwa na blisko 60 000 stacji dowolnych marek w Europie. DKV Card jest też najbardziej wszechstronna, jeśli chodzi o rozliczenia w zagranicznych systemach opłat drogowych – dbamy o to, aby zawsze być pierwszą niezależną kartą, która akceptowana jest w danym kraju bądź systemie.

Artykuł sponsorowany DKV

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!