System śledzenia naczep od Drabpol

25 kwietnia 2017, 9:30

Firma Drabpol nawiązała współpracę z firmą Flextrack z Danii, specjalizującą się w rozwiązaniach telematycznych. Dzięki nawiązanej współpracy oferta Drabpolu w zakresie telematyki powiększyła się m.in. o opatentowany system śledzenia naczep – Lommy Eye Capture.

To małe urządzenie montowane jest za światłami w naczepie/przyczepie. Ładowanie obywa się wtedy, gdy świecą się światła pozycyjne bądź w trakcie hamowania i włączenia kierunkowskazu. Stale włączone światła zapewniają wysyłanie informacji o pozycji naczepy co 2 minuty, a w przypadku korzystania z zasilania ze świateł stopu i kierunku- od 2 do 8 minut.

Lommy Eye Capture pozwala na w pełni niezależne śledzenie naczep/przyczep, a co za tym idzie również transportowanego towaru. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w sytuacjach, gdy pojazd nie jest przypisany do danej przyczepy/naczepy.

Adresowane jest także dla firm, które przekazują swoje naczepy , zabierane następnie przez ciągnik innej firmy. Urządzenie posiada klasę IP65. Jest odporne na wodę, kurz i inne zanieczyszczenia.

W przypadku braku całkowitego zasilania, system wysyła jedną pozycję co 12 godzin, by ostatecznie rozładować się po okresie 2 dni.

Dostęp do wszelkich danych , podobnie jak w przypadku innych oferowanych przez Drabpol rozwiązań telematycznych, dostępny jest przez przeglądarkę internetową.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!