Dachser na targach transport logistic

28 kwietnia 2017, 8:46

Motywem przewodnim obecności Dachser na transport logistic – wiodących targach branżowych, będą kompetencje w obszarze e-commerce i cyfryzacji.

Dostawca usług logistycznych zaprasza specjalistów z branży do odwiedzenia jego stoiska w hali B6, stoisko nr 101/202 na terenie targów w Monachium, które odbywać się będą w dniach 9-12 maja.

Na powierzchni ponad 800 m2 Dachser zamierza przedstawić bieżące zmiany w procesie cyfryzacji logistyki oraz przykłady nowego podejścia do dystrybucji miejskiej. Odwiedzający obejrzą także  metody wizualizacji na potrzeby projektów planowania magazynowego, jak również zapoznają się z prowadzonymi obecnie badaniami i projektami rozwojowymi.

– Pokażemy, że opierając się na Logistyce 4.0. Dachser jest partnerem dla Przemysłu 4.0 – wyjaśnia CEO Dachser, Bernhard Simon.

Na stoisku Dachser 9 maja, w godzinach 12:30-15:00, Grzegorz Lichocik, Prezes Dachser w Polsce, będzie miał wystąpienie na forum eksperckim na temat szans i wyzwań, które ten kraj stwarza jako lokalizacja logistyczna. Z kolei tematem dyskusji panelowej, która odbędzie się 10 maja, w godzinach 10:00-11:30 będzie infrastruktura transportowa dla branży chemicznej. W dyskusji z ramienia Dachser weźmie udział Michael Kriegel, szef działu Dachser Chem-Logistics. Natomiast 11 maja w godzinach 10:00-11:30, Stefan Hohm, dyrektor korporacyjny działu Corporate Solutions, Research & Development w Dachser, będzie mówił na forum ekspertów na temat logistyki miejskiej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!