Hussar Angels dostępna w innych krajach

29 czerwca 2017, 14:27

Firma Hussar Angels, to polska sieć mobilnych serwisów TIR na terenie Europy istniejąca na rynku usług transportowych od ponad 10 lat. Od niedawna  jednostki mobilne są również dostępne na drogach Austrii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

– Hussar Angels, jako prężnie rozwijająca się firma na rynku transportowym, stara się wychodzić naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, dlatego też nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem zasięgu terytorialnego i już teraz nasze mobilne jednostki pomocy drogowej dostępne są od Polski aż po Hiszpanię. – informuje vice-prezes Zarządu Hussar Angels – Kamil Kąkolewski.

– Jesteśmy entuzjastami rozwoju sieci mobilnych serwisów ukierunkowanych na pomoc kierowcom pojazdów ciężarowych w Polsce oraz krajach Europy. Nasza misja to: Anioły Pomocy Drogowej – pomagamy na czas i znajdujemy rozwiązanie bez konieczności holowania pojazdu do serwisu. Naprawiamy pojazdy ciężarowe i naczepy wszystkich marek. – dodaje.

Więcej informacji na stronie http://hussarangels.com/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Maniek, 14 września 2017, 16:01 0 0

Idea super. Realia nie takie kolorowe jak to hussar opisuje.
Nie wjada wszedzie w europie czy anglii bo raz ze sa firma zarejestrowana w polsce a nie kraju w ktorym swiadcza uslugi a dwa mechanicy nie sa obywatelami krajow EU.

Odpowiedz