Ruszyła budowa 39. serwisu Scania

30 czerwca 2017, 13:18

Rozpoczęto budowę serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą. Właścicielem obiektu jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scania. Budowa zakończy się jesienią 2017 roku.

Jest to piąty serwis Scania należący do firmy Hołowińscy-Scanserwis. Nowa lokalizacja będzie prawdopodobnie najwęższym serwisem Scania na świecie. Szerokość działki w najwęższym miejscu wynosi zaledwie 41 metrów.

Nowa inwestycja na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce będzie zlokalizowana w Świeciu n/Wisłą bezpośrednio przy trasie S-5. Dojazd do serwisu będzie możliwy poprzez  dwa węzły komunikacyjne „Świecie”. Nowo wybudowana trasa S5 już w 2019 roku połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

W trakcie prac budowlanych zostaną zastosowane sprawdzone technologie, zgodne ze standardami Scania. Należą do nich m.in.: hala systemowa Astron, system grzewczy zasilany pompami ciepła z pionowymi, gruntowymi wymiennikami ciepła oraz bramy warsztatowe Hormann. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma SEZUP Clima Sp. z o.o. z Piły. Przedsiębiorstwo w przeszłości zrealizowało już kilka podobnych inwestycji dla Scania w Polsce.

Serwis będzie świadczył usługi z zakresu: przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect, całodobowej pomocy Scania Assistance. Na klientów będzie czekać oferta pojazdów nowych i używanych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!