Grill za zakupy produktów C.E.I.

12 lipca 2017, 8:48

Inter Cars przygotował ofertę promocyjną na produkty C.E.I.. Za zakup towarów tej marki klient może otrzymać za złotówkę narzędzia do grillowania lub grilla.

Promocja trwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. W sprzedaży premiowej mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi Inter Cars, zarejestrowani w sieci sprzedaży spółki, o statusie warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa, wulkanizacja i blacharnia, z wyłączeniem firm flotowych i konkurencyjnych.

Za jednorazowy zakup towarów marki C.E.I. za min. 300 zł netto w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu narzędzi do grillowania za 1 zł netto. Z kolei jednorazowe zakupy produktów C.E.I. za kwotę 1000 zł netto dają możliwość nabycia za złotówkę grilla.

Asortyment sprzedaży premiowej obejmuje cały asortyment C.E.I. dostępny w sieci sprzedaży Inter Cars. Promocja obowiązuje w przypadku zamówień złożonych w oddziałach spółki oraz za pośrednictwem Katalogu Online.

Informacje o wszystkich aktualnych akcjach promocyjnych Inter Cars dla klientów z rynku pojazdów ciężarowych można znaleźć na stronie www.truck.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!