Jak nie przegapić promocji w Inter Cars?

17 lipca 2017, 11:04

Inter Cars pomaga klientom pamiętać o wszystkich promocjach w sieci dystrybutora. Czyni to poprzez Katalog Online, za sprawą przydatnej funkcjonalności w postaci etykiety „Promocja”.

Wyróżniki produktów widoczne są zarówno dla użytkowników korzystających z widoku pełnego, jak i dla użytkowników korzystających z widoku uproszczonego. Istnieje możliwość filtrowania promocji w module „Pełna oferta”. Wystarczy, że wybierzemy listę rozwijaną „Promocje”, aby zobaczyć dostępne promocje.

Logując się na swoje konto w Katalogu Online, w kafelku Marketing można znaleźć podgląd aktualnych promocji przypisanych do danego konta. W przypadku akcji, w których określone są progi zakupowe, w tym miejscu można znaleźć informację o bieżącym stopniu realizacji zakupów.

Zapis „Wartość dodana” oznacza, że do danego indeksu dodano dodatkowe informacje (np. producencki program lojalnościowy, itp.). W Szczegółach po prawej stronie okna, przy wartości dodanej znajdziemy ikonę z przekierowaniem do strony, która poda więcej szczegółów na temat wybranego towaru.

Niektóre produkty mogą mieć podwójne oznaczenie: zarówno „Wartość dodana”, jak i „Promocja”. Oznacza to, że poza dodatkowymi informacjami dostarczonymi przez producenta („Wartość dodana”), dany produkt objęty jest akcją promocyjną przez Inter Cars („Promocja)”. Szczegóły obu akcji dostępne są w zakładce „Szczegóły”.

Inter Cars regularnie organizuje dla swoich klientów akcje promocyjne. W tzw. sprzedażach premiowych mogą uczestniczyć wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży spółki o statusie warsztat, sklep z warsztatem, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia. Promocje dostępne są w oddziałach spółki oraz w sprzedaży przez Katalog Online.

Promocje dzielą się na kierowane typowo do klientów z rynku osobowego i do klientów z rynku ciężarowego. Jednocześnie Inter Cars regularnie organizuje wspólne akcje promocyjne dla klientów reprezentujących oba te segmenty, jak również takie obejmujące swoim zakresem asortyment z zakresu wyposażenia warsztatowego.

Informacje o wszystkich aktualnych akcjach promocyjnych Inter Cars klienci z rynku pojazdów użytkowych mogą znaleźć na stronie www.truck.intercars.com.pl, a klienci z rynku pojazdów osobowych – na www.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!