Nowe produkty Inter Cars do pojazdów rolniczych

22 sierpnia 2017, 14:51

Oferta powiększyła się o części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych i budowlanych. Znaleźć w niej można takie produkty jak: filtry, akumulatory, paski, chłodnice cieczy i klimatyzacji, części silnikowe, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, oleje, smary, narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektryczne czy opony.

W ostatnich miesiącach oferta spółki została m.in. powiększona o ponad 50 indeksów rozruszników i ponad 80 indeksów alternatorów marki Letrika, która jest częścią koncernu Mahle. W ostatnim kwartale Inter Cars wprowadził do oferty również ponad 470 nowych indeksów uszczelniaczy firmy Corteco, czyli producenta uszczelnień do silników, skrzyń biegów i mostów.

Jednocześnie spółka rozwija asortyment z zakresu mechanicznych pompek paliwa. Można w niej znaleźć m.in. produkty Engitech oraz Delphi Diesel, czyli producenta całego systemów  paliwowych. W Inter Cars jest dostępna oferta filtrów kabinowych Bosh Filters. W ostatnim czasie asortyment ten został rozszerzony i obecnie liczy ponad 160 indeksów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Roget, 28 sierpnia 2017, 10:36 0 0

Rolnicze części od Mahle to klasa. Moim zdaniem lepiej od razu zainwestować w dobrą jakość, zawsze to większa oszczędność czasu i pieniędzy. Mało kto ma czas na regularne naprawy.

Odpowiedz